آموزش تصویری نصب Kerio Control

سعید ناصریاکتبر 7, 20212min0

امروز قصد داریم نحوه نصب فایروال نرم افزار Kerio Control را به شما کاربران آموزش دهیم ، پس با ما همراه باشید.

Kerio Control چیست؟

امروزه اینترنت یکی از پرکاربردترین خدمات در سازمانها ، دفاتر ، شرکتها و غیره است. در این مورد ، ما باید یک نظارت و مدیریت کلی بر این موضوع داشته باشیم تا کارکنان و کاربران اینترنت در این سازمانها از آنها استفاده بهینه کنند. این کار را برای وظیفه محوله انجام دهند یا از این نوع خدمات سرگرمی استفاده کنند و وظیفه محوله خود را فراموش کنند.

CryoControl با بهترین طراحی شبکه ، سازمان ، شرکت یا دفتر شما را در برابر حملات تهدید کننده فلج کننده محافظت می کند. Kerio Control به طور خودکار لایه های امنیتی را تشخیص می دهد و از اعمال تهدیدات شبکه جلوگیری می کند تا زمانی که مدیر شبکه انعطاف پذیری مورد نظر را با استفاده از Ploicy Tools برای کنترل مدیریت پهنای باند به کاربران اعمال کند. نظارت دقیق بر IPSec V * .P. * شبکه ها و اتصالات رومیزی ، دستگاه های تلفن همراه و سایت های مختلف. Kerio Control امنیت شبکه قوی و اطلاعات پایدار را با امنیت بهتر و بالاتر از همه مدیریت ساده ارائه می دهد.

نرم افزار Kerio Control یک راه حل کامل برای ایمن سازی و مدیریت دسترسی به اینترنت برای همه شبکه ها در هر اندازه است. طراحی شده برای سازمان های بزرگ ، دارای یک دفاع قوی و منحصر به فرد در برابر حملات خارجی و ویروس ها است ، می تواند دسترسی به محتوای سایت های اینترنتی را محدود یا مسدود کند. V * .P را ارائه می دهد. * ارتباط N با هر نقطه.

نظارت و مدیریت اینترنتی سازمانها و دفاتر ، کارایی کار کاربران را افزایش می دهد و همچنین امنیت را در شبکه مورد استفاده در آن دفتر یا سازمان ایجاد می کند. این نوع نظارت و مدیریت می تواند هم نرم افزاری باشد و هم سخت افزاری ، به اصطلاح فایروال سخت افزاری و نرم افزاری. نرم افزارها و سخت افزارهای فایروال مختلفی برای نظارت و مدیریت اینترنت سازمانها و دفاتر از جمله ISA Server و نرم افزار Kerio Control وجود دارد و سخت افزار را می توان Cisco ASA نامید. به این موارد فایروال سخت افزاری UTM گفته می شود.

آموزش تصویری نصب Kerio Control:

اول از همه به ISO Cryo Control نیاز دارید که می توانید آن را از آن دریافت کنید.

Kerio Control Installer را بارگیری کنید

هنگام اجرای ISO موردنظر برای نصب ، ابتدا باید زبان مورد نظر خود را انتخاب کرده و Enter را فشار دهید.

در قسمت بعدی ، توضیحات نرم افزار و مجوز آن این است که ما مانند همیشه بدون توجه به متن تأیید می کنیم. برای تأیید ، کلید F8 را فشار دهید.

در قسمت بعدی ، برای نصب و قالب بندی هارد دیسک ، به شما اجازه داده می شود که در قسمت سیاه شماره 135 را در این قسمت وارد کنید ، ما نیز همین کار را انجام می دهیم و سپس Enter را فشار می دهیم.

اکنون باید منتظر بمانیم تا مرحله نصب کامل شود.

نصب کامل شده است و ISO را همانطور که گفته شده غیرفعال کرده و با فشار دادن Enter سیستم مورد نظر را راه اندازی مجدد می کنیم.

پس از راه اندازی مجدد سیستم ، صفحه ای مانند صفحه زیر مشاهده می کنید که از شما می خواهد Cryo IP بدهید ، برای این کار Enter را در تنظیمات وارد کنید.

در تنظیمات ، به Network Configuration بروید و Enter را فشار دهید

در اینجا شما باید WAN خود را پیکربندی کنید ، اگر DHCP دارید یا می توانید آن را به صورت دستی وارد کنید ، می توانید IP را از آن دریافت کنید ، حتی در صورت نیاز می توانید تنظیمات VLAN خود را وارد کنید. پس از انتخاب تنظیمات خود ، می توانید با فشار دادن کلید F8 تنظیمات را ذخیره کنید.

اگر می خواهید وارد صفحه تنظیمات راه دور این فایروال شوید ، به قسمت Remote Administration بروید و F8 را فشار دهید تا فعال شود.

اکنون آدرسی به شما نشان داده می شود که می توانید قسمت تنظیمات را وارد کنید. این آدرس را در مرورگر خود وارد کنید. توجه داشته باشید که آدرس با HTTPS شروع شده است.

از آنجا که گواهینامه به عنوان یک علامت خود صادر می شود ، بنابراین با خطای زیر روبرو می شوید ، بنابراین باید با کلیک روی Unsafe ، که در پایین مشخص شده است ، این گواهی را تأیید کنید.

اگر می خواهید به پیشرفت برنامه کمک کنید ، می توانید این کار را با بررسی موارد زیر با ارسال اطلاعات خود به صورت ناشناس به Kerio انجام دهید ، در غیر این صورت تیک را غیرفعال کرده و به مرحله بعدی بروید.

در اینجا شما باید یک رمز عبور مناسب برای کاربر Admin انتخاب کنید تا از این پس از این نام کاربری و رمز عبور وارد تنظیمات فایروال شود.

در قسمت بعدی می توانید یک ایمیل وارد کنید تا هر زنگ هشدار به آن ایمیل ارسال شود.

اگر می خواهید از MyKerio استفاده کنید ، Allow tick را فعال کنید و فعال کردن تیک Open MyKerio صفحه سایت MyKerio را برای شما باز می کند.

انجام شد و روی Fnish کلیک کنید.

اگر تیک Open MyKerio را بردارید ، صفحه ای مانند صفحه زیر برای شما باز می شود.

اکنون آدرس فایروال خود را دوباره وارد می کنیم ، این بار نام کاربری و رمز عبوری را که در مراحل قبل وارد کرده بودیم از ما می خواهیم.

اکنون نصب کامل شده است و می توانید هر تنظیماتی را که می خواهید در فایروال Cryo خود در صفحه زیر اعمال کنید.

امیدوارم در آینده بتوانم آموزش های دیگری در این زمینه به شما ارائه دهم.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

دوازده + نوزده =

Powered by mihanseo