آموزش تصویری قرار دادن مکان در بیو اینستاگرام

سعید ناصریسپتامبر 24, 20212min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

یکی از ویژگی های اینستاگرام قرار دادن مکان در قسمت بیوگرافی است

چگونه می توانید مکان بیوگرافی اینستاگرام خود را ایجاد کنید؟

یکی از ویژگی های صفحه کاربری اینستاگرام کاربران بیو است. Bio مخفف Biography است که در آن کاربران می توانند درباره زندگی خود یا برخی از ویژگی های آنها بنویسند. یکی از مواردی که برخی از کاربران در بیوگرافی خود قرار می دهند مکان است. در ادامه ، ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید موقعیت مکانی را در بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید.

بیو اینستاگرام و قسمت های مختلف آن

بیوگرافی اینستاگرام تحت نام کاربری شماست. بیو اینستاگرام شامل بخشهای مختلفی است که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

Bio بخشی است که در آن می توانید تعداد دنبال کنندگان و عکس پروفایل را مشاهده کنید

تعداد دنبال کنندگان

تعداد فالوورها یکی از اطلاعاتی است که در بیو کاربران وجود دارد و نشان می دهد چند نفر آن کاربر را دنبال می کنند. تعداد دنبال کنندگان یک عامل تعیین کننده در شهرت یک کاربر است.

تعداد پست ها

تعداد کل پست هایی که در صفحه اینستاگرام خود قرار می دهید در این قسمت از بیوگرافی اینستاگرام مشخص شده است.

تعداد دنبال کنندگان

یکی از مواردی که می توانید در کاربران مشاهده کنید &#39؛ bio Instagram تعداد افرادی است که کاربر آنها را دنبال می کند.

نام حساب اینستاگرام

نام کاربر اطلاعات دیگری است که در بیوگرافی اینستاگرام موجود است. نام حساب جدا از نام کاربری است و می توانید نام حساب را بدون تغییر نام کاربری تغییر دهید.

عکس پروفایل

نکته دیگری که در بیو اینستاگرام مشهود است ، عکس پروفایل است که می تواند توسط کاربر ارسال شود. البته برخی از کاربران ممکن است عکسی در پروفایل خود نداشته باشند.

به طور کلی ، عکس پروفایل در بیو اینستاگرام اولین چیزی است که توسط مخاطبین بررسی می شود و می تواند در جذب فالوور بسیار تعیین کننده باشد.

برچسب دسته بندی

افرادی که به طور حرفه ای در اینستاگرام کار می کنند باید نوع فعالیت خود را در این قسمت انتخاب کنند. نام نوع این فعالیت در صفحه بیو مشخص می شود.

متن بیو

در صورت تمایل ، کاربران اینستاگرام می توانند متن را در قسمت بیو صفحه خود وارد کنند. همچنین محدودیت هایی برای وارد کردن متن در بیوگرافی اینستاگرام وجود دارد و نمی تواند خیلی طولانی باشد.

بخش نکات برجسته داستان

کاربران می توانند استوری های مورد علاقه خود را در این قسمت از Bio Instagram بارگذاری کنند تا کاربران بتوانند به آنها دسترسی پیدا کنند.

ارسال استوری در اینستاگرام محدود است و پس از 24 ساعت ناپدید می شود. اما با وارد کردن استوری ها در قسمت داستان های زیستی انتخاب شده ، می توانید آنها را برای مدت طولانی در دسترس کاربران اینستاگرام قرار دهید.

چگونه می توان مکان را در بیوگرافی اینستاگرام قرار داد؟

برای قرار دادن مکان در بیوگرافی اینستاگرام ، صفحه باید در حالت تجاری باشد

نحوه قرار دادن بیوگرافی خود در اینستاگرام موضوع پیچیده ای نیست ، اما گاهی اوقات ممکن است برای این کار با موانعی روبرو شوید.

به دلایل امنیتی ، اینستاگرام به همه کاربران خود اجازه نمی دهد مکان خود را در بیوگرافی خود ثبت کنند. البته این می تواند منطقی باشد. برای جلوگیری از پرونده های جنایی ، دلایل امنیتی و غیره ، کاربران اینستاگرام محدودیت هایی در ثبت مکان خود دارند.

البته با انجام روش ها می توانید به راحتی مکان خود را در حساب بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید.

افرادی که دارای حساب شخصی در شبکه اجتماعی اینستاگرام هستند ، طبق قوانین این زمینه ، نمی توانند مکان خود را در قسمت بیو مشخص کنند. اما حساب هایی که شخصی نیستند و در قالب حساب های تجاری و تجاری فعالیت می کنند ، همچنین می توانند مکان خود را در بیوگرافی صفحه اینستاگرام خود وارد کنند.

در نتیجه ، می توانید حساب خود را از حساب شخصی به حساب تجاری تغییر دهید ، مکانی را در بیوگرافی اینستاگرام خود قرار دهید. برای قرار دادن مکان در Bio Instagram به این روش ، مراحل زیر را به ترتیب دنبال کنید:

• برنامه Instagram را باز کرده و به حساب خود بروید.

• سپس ، گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

در پنجره باز شده ، گزینه Switch to Professional Account را انتخاب کنید. این گزینه این است که حساب خود را از حساب شخصی به حساب حرفه ای و تخصصی تغییر دهید.

برای انجام کسب و کار ، سوئیچ را به بخش حساب حرفه ای وارد کنید

• کسب و کار موردنظر خود را انتخاب کرده و در قسمت ، بعدی را انتخاب کنید.

• صفحه ای باز می شود که در آن فیلدی برای جستجوی دسته وجود دارد. در آن بخش ، نوع رده خود را جستجو کرده و انتخاب کنید ، سپس Next را انتخاب کنید.

• پیغام هشدار برای شما نمایش داده می شود. این پیام اعلان برای تأیید اینکه شما تغییر ماهیت حساب خود را از یک حساب شخصی به یک کسب و کار تأیید می کنید ، نمایش داده می شود. شما باید OK را انتخاب کنید.

پس از ضربه زدن به OK ، صفحه ای باز می شود که در آن باید ایمیل ، شماره تلفن و آدرس محل کار خود را وارد کنید.

• هنگامی که مکان خود را به درستی وارد کردید ، Next را انتخاب کنید.

• سپس یک پیام هشدار را مشاهده خواهید کرد ، OK را انتخاب کنید.

• پس از این مرحله ، صفحه ای را وارد می کنید که از شما می خواهد با حساب فیس بوک خود تماس بگیرید. اگر حساب فیس بوک ندارید یا نمی خواهید آن را در این قسمت وارد کنید ، گزینه Don't Connect to Facebook Now را انتخاب کنید.

در نتیجه انجام مراحل بالا ، حساب شما به یک حساب تجاری تبدیل می شود و در قسمت بیوگرافی آن می توانید مکانی را که در مراحل بالا وارد کرده اید مشاهده کنید. اگر می خواهید مکان بیوگرافی خود را تغییر دهید ، می توانید با وارد کردن گزینه ویرایش مشخصات ، مکان جدیدی را وارد کنید.

البته برخی از افراد ممکن است بخواهند مکان خود را در بیو وارد کنند بدون اینکه حساب خود را از حالت شخصی خارج کنند. اگرچه اینستاگرام چنین گزینه ای را برای حساب های شخصی ارائه نمی کند ، اما می توان مکان را در یک حساب شخصی شخصی به روش دیگری وارد کرد.

برای قرار دادن مکان در بیوگرافی اینستاگرام ، می توانید آن را مستقیماً در متن بیو قرار دهید

شما نمی توانید موقعیت مکانی خود را در حساب شخصی شخصی خود مشخص کنید ، اما می توانید آن را در حساب کاربری خود به عنوان متن بیو مشخص کنید.

برای وارد کردن موقعیت مکانی خود در بخش بیوگرافی بدون دستکاری در حساب شخصی خود ، این مراحل را دنبال کنید:

• برنامه Instagram خود را باز کرده و وارد حساب خود شوید.

• گزینه Edit Profile را انتخاب کنید.

در قسمت Bio ، موقعیت مکانی خود را به عنوان متن وارد کنید.

برای وارد کردن موقعیت مکانی در بیو می توانید از لینک سایت استفاده کنید

البته برای این کار می توانید از روش دیگری استفاده کنید. این روش می تواند تعداد نویسه های وارد شده در روش قبلی را کاهش دهد ، زیرا نمی توانید بیش از 150 نویسه را در قسمت متن بیو وارد کنید ، این روش نیز می تواند بسیار مفید باشد.

برای انجام این کار ، باید یک سایت ایجاد لینک پیدا کنید. سایت های لینک سازی سایت هایی هستند که به جای اطلاعاتی که وارد می کنید به شما لینک می دهند. این اطلاعات می تواند درباره موضوعات مختلف و حتی مکان ها باشد.

پس از دریافت پیوند از سایتهایی که پیوند اطلاعاتی را که وارد کرده اید ایجاد کرده اند ، آن را کپی کرده ، وارد قسمت ویرایش مشخصات خود شوید و سپس این پیوند را در قسمت متن بیو کپی کنید. البته برای آگاهی کاربران از ماهیت پیوند ، باید در قسمت بیو بنویسید که این پیوند پیوند اطلاعات مکان است.

مجموعه: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

پنج + 9 =

Powered by mihanseo