آیا باید به کودکان خود آشپزی یاد بدهید؟

سعید ناصریسپتامبر 21, 20211min0

لیست غذاهای ایرانیدر آغاز یکی از جلسات به تازگی در بوستون برگزار شد تا سعی کنید دستور العمل های مختلف ، من یک پسر 9 ساله به نام کوین پرسید: “آیا شما در حال حاضر پخته یک کیک ؟ “او کمی عصبی و سر خود را در پاسخ به سوال من را تکان داد. اما دو ساعت پس از این داستان ملکه را دیدم که او تا به حال یک لایه کیک است که او آماده کرده بود خودش (ییشش کمی کج شده بود) با کرم, دکوراسیون, شناخته شده بود, به تمام جهان توسط یک قطعه در مقابل theددرومادرش جهان است.

با کمی کمک ، کوین قادر به ایجاد اولین کیک او بود.

از آن پس Quinn شده است آموزش آشپزی در خانه به طور منظم, نشان دادن دانش خود را-برای مثال مشخص کردن مقدار دقیق مواد مورد نیاز برای پخت و پز-به تست و تمرین. با این اوصاف, او می کند آنچه درست است, لذت می دهد به جمهوری اسلامی. از لذت بردن از دستاوردهای به ارمغان می آورد ، که دیگران مشکوک نیستند ، باقی می ماند: طبخ پنکیک برای دوستان خود که کوکی ها را برای تیم فوتبال گرفته اند.

اهمیت و ارزش آموزش آشپزی برای کودکان

چه نوع آموزش آشپزی برای کودکان مهم است?

به عنوان یک ویرایشگر موسسه “آشپزخانه تست از کودکان آمریکایی” (america’s Test Kitchen بچه ها) می پردازد که با آموزش و پرورش, پخت و پز برای کودکان و همچنین پخت و پز غذاهای مختلف و خشونت برای آنها. دیدن صحنه هایی مانند این من و داستان های موفقیت کودکان در سراسر کشور برای شنیدن: چه داستان کودک ۱۱سالهای که منافع کودک بیحدوحارر به گووهررنگیها پس از آن و چه داستان کودک ۸سالهای که ما در حال پخت و پز برای اولین بار مرغ برای دوره آشپزی عمومی از شادی سر از پا نمی دانم. هر یک از این داستان مرا به یاد ارزش آموزش آشپزی برای کودکان از سنین پایین.

دختره با منه اولیو (زیتون) ، فقط ۲ ٫ ۵ آن است ، اما متوجه شدم که این چیزی است که کمکگرفتن وظایف ساده او مانند مخلوط کردن ، و غیره. مخلوطکردن یا مهکردن مواد یک هفته حیاتی برای غذا و نحوه طبخ آن در مورد مراقبت از آن. علاوه بر این مواد غذایی اجازه می دهد تا شما را به درک بهتر تفاوت در طعم خوراکیهای مختلف به منظور احساس می کنید که چگونه احساس چشااااااااا افزایش یافته است.

بهترین زمان برای آموزش پخت و پز برای کودکان

من می دانم که آن را آسان برای کودکان به طبخ نیست. پخت و پز غذا و یا ساخت کیک و شیرینی حتی بدون دست های کوچک که آروودرند الینطرر و تمام بدن و … است بسیاری از چیزهایی وجود دارد وجود دارد. بنابراین ، چه چیزی در مرحله ای از دوره جوجه کباب و در چه مرحله ای آشپزخانه تمیز کردن پس از آن است. ارزش مورد نیاز برای ادامه مورد. به همین دلیل من توصیه می که شما کنار آموزش پخت و پز برای کودکان و کمک به آنها را در یک زمان مانند تعطیلات آخر هفته و یا تعطیلات: زمانی که شما در منزل هستید و می خواهید به آن لذت ببرید.
پخت و پز به عنوان یک فرصت برای تدریس به کودکان مهارت های مختلف

آموزش آشپزی برای کودکان و کسب مهارت های مختلف

خوب آشپزیکردن می دانم این است که پیشرفته اما بهباور من می تواند بسیار گسترده تر از آن است که برای آماده سازی پخت و پز برای کودکان و نوجوانان, راه حل برای آشناکردن آنها مهارت های مهم و اساسی زندگی در بیستویکم V. و دیگران. مهارت هایی مانند تفکر انتقادی ، خلاقیت و مشارکت در آنها … علاوه بر این ، با پرسیدن سوالاتی مانند ” غذای مصرفی ما ، از کجا آمده و در اتیارمان ؟ “و” چه داستان در دستور استفاده می شود?””ما می تواند کمک به فرزندان ما برای ارتباط گسترده تر با جهان اطراف آنها; در نهایت آشپزی اجازه می دهد تا کودکان به استفاده از یک قالب جدید برای تمرین دانش خود را در مدرسه.

ارتباط آشپزی با مهارت های ریاضی

اندازه گیری مواد و ترکیبات پایه, پایین و یا بالا آنها و خمیر برای رسیدن به عرض مورد نظر و اندازه تمام اقداماتی که بسیار شایع تر در پخت و پز و یا تهیه کیک و شیرینی. با کمک این کلاس ها ، مهارت های ریاضی آشپز جوان مورد آزمایش قرار می گیرند.

زانیا نه ساله, ما موسلی در بعد از ظهر پخته شده. او برداشته فنجان, که ظرفیت حدود یک چهارم از یک قاشق چای خوری حال. او از من پرسید, ” ما نیاز به سه تا از این, متعجب?”در این دستور غذایی گفت: سه چهارم از یک قاشق چای خوری, اما ما پیمانه از این اندازه ندارد; از این رو, زنجا مجبور به استفاده از دانش خود را در مجموع اعداد کسری.

ارتباط آشپزی با مفاهیم علمی

آموزش آشپزی برای کودکان نیز ممکن است با برخی از مفاهیم علمی آشنا باشد. در یکی از جلسات اخیر با چندین فرزند ، ما سس مایونز را آماده کردیم. پس از آن ، اثربخشی حذف رنگ زرده تخم مرغ ، آب لیمو و غیره است.، خردل ، شکر و نمک در یک کاسه با غذا و غیره شما می توانید روغن نوزاد آرامآرام را به غذاها اضافه کنید که کار می کنند و در انتها با سس مایونز پر می شوند و در حالت ایده آل نرم و خامه ای از آب می شوند. البته, تنها چند کودکان متوجه این لحظه. برخی از آنها را نادیده گرفته و توضیحات در مورد چگونگی ساخت سس مایونز و افزود: تمام روغن با هم در ترکیب دیگر که ناشی از سس مایونز به پیچ و تاب و صاف و یکی از قبلی بود دیگر شناخته شده است.

چنین فرصتی برای تجربه ایداالی می تواند برای детейشنارردن کودکان با مفهوم علمی امولسیون (پراکندگی این کوچک دو مایعات در هر یک از دیگر بدون پیوستن): روغن و آب در حالت معمول در ترکیب با یکدیگر هستند اما با علاوه بر این از آرامآرام نفت دومی است که یک ماده جامد ما دریافت کنید.

تقویت مهارت های آموزش شیرینی عید را دریافت آشنا با برخی از مفاهیم علمی و کمک به کودکان برای به دست آوردن مهارت های مهم در زندگی مانند تفکر انتقادی و همکاری با دیگران از جمله مزایای بهداشت و درمان از آموزش آشپزی برای آنها.

اهمیت یک تجربه بد در پخت و پز

اهمیت یک تجربه بد در آموزش آشپزی برای کودکان

در آموزش آشپزی برای کودکان ، و همچنین در آب غذا یا غذا ، مهم است که در پایان کار نیز بدتر شود. از این آزمایشات ناموفق ، ممکن است آستانه تداوم و تحمل کودکان مورد استفاده را افزایش دهد: به سرعت خودشان ، آنها نیز برای چرخش تحمل می کنند.

یک روز ، 11 ساله هلن در زمان از یک کیک که از فر پخته شد. کیک خود را صاف و نازک بود, مانند تخت چوبی. هنگامی که او را دیدم این صحنه, او بسیار ناراحت و گیج شده بود. من او را در مورد چگونه من یک بار استفاده پودر سیر به کوکی ها به جای پودر زنجبیل گفت. پس از آن ما تصمیم به پیدا کردن هر یک از دیگر دلیلی برای تفکیک کیک خود را (دو قاشق چای خوری از bikingpura سمت چپ در مقابله با یک تذکر مفید).

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

12 − یک =

Powered by mihanseo