معرفی 6 برنامه آموزش هنرهای رزمی برای تمرین و افزایش مهارت ها

سعید ناصریفوریه 15, 20211min0

اگر می خواهید دفاع شخصی را یاد بگیرید یا فقط بدنبال تناسب اندام هستید ، می توانید به ورزش های رزمی بروید که چندین برنامه برای یادگیری در آن وجود دارد. در این مقاله 6 برنامه آموزش هنرهای رزمی را معرفی می کنیم که بهترین آنها محسوب می شود.

برخی از این برنامه ها ترکیبی از فنون را به شما می آموزند ، در حالی که برخی دیگر به تعدادی از هنرهای رزمی اختصاص دارد. در برنامه های آموزش هنرهای رزمی ، شما به تمرینات مختلف دسترسی خواهید داشت و همچنین راهنمایی خواهید شد. با دیجیاتو همراه باشید تا با 6 برنامه آموزش هنرهای رزمی آشنا شوید.

ورزش های رزمی – تمرین و تمرین

این برنامه آموزش هنرهای رزمی در واقع کتابخانه ای از فیلم های YouTube و بایگانی های اینترنتی است و اگرچه تبلیغات می تواند آموزش شما را قطع کند اما با توجه به عملکرد آنها نمی توان دست کم گرفت در این برنامه شما به طیف گسترده ای از آموزشها به 5 زبان مختلف دسترسی دارید که مهارتهای شما را بهبود می بخشد و تناسب اندام شما را بهبود می بخشد.

ورزش های رزمی مختلف از "موی تای" و "نینجوتسو" تا "هنرهای رزمی مختلط" (MMA) و بوکس را می توان در این برنامه مشاهده کرد. همچنین یک آرشیو از آموزش عالی در این برنامه وجود دارد. برخی از فیلم ها ترفندهای مقابله با دعواهای خیابانی را به شما می آموزند. علاوه بر همه اینها ، شما به منابع دیگری مانند پادکست ها ، بیوگرافی ها و همچنین صفحات ویکی پدیا دسترسی دارید. از ویژگی های دیگر می توان به قابلیت ذخیره و به اشتراک گذاری فیلم های مورد علاقه خود اشاره کرد.

هنرهای رزمی – آموزش و تمرینات قیمت: تولید کننده رایگان و پولی: duhnnae سیستم عامل: حجم آندروید: 8.5 مگابایت

دانلود

Fighting Fitness Trainer – آکادمی هنرهای رزمی

به جای فیلم ، شما ممکن است به تماشای حرکات سه بعدی علاقه داشته باشید و بخواهید برجستگی ها و حرکات را به صورت سه بعدی ببینید. در برنامه Fighting Fitness Trainer – Martial Arts Academy ، همه اتفاقات در یک حلقه بوکس مجازی رخ می دهد و شما باید یک برنامه تمرینی تنظیم کنید و تمرینات خود را شروع کنید.

در این برنامه ورزش رزمی خاصی وجود ندارد و می توانید از قابلیت های مختلف آن استفاده کنید ، هرچند گاه به گاه با تبلیغاتی روبرو خواهید شد. با تمام این موارد ، Fighting Fitness Trainer – Martial Arts Academy از طریق تکنیک های مبارزه ، تناسب اندام شما را حفظ می کند.

مربی مجازی و متحرک برنامه از کیفیت خوبی برخوردار است و برای یادگیری بهتر می توانید صحنه را بچرخانید یا حرکات را کاهش دهید. با استفاده از این برنامه آموزش هنرهای رزمی ، هر روز دروس مختلفی را امتحان کنید و مهارت های خود را افزایش دهید.

Fighting Fitness Trainer – Martial Arts Academy قیمت: توسعه دهنده رایگان: Hazard Studio سیستم عامل: حجم Android: 58 مگابایت

دانلود

تناسب اندام موی تای

توسعه دهندگان برنامه "Fighting Fitness Trainer" همچنین چندین برنامه تخصصی ایجاد کرده اند که یکی از بهترین آنها Muay Thai Fitness است. اگر می خواهید با ورزش و خوردن غذاهای سالم سلامتی خود را بهبود ببخشید ، نگاهی به این برنامه بیندازید.

هنگامی که کار با این برنامه آموزش هنرهای رزمی را شروع می کنید ، به تقویمی دسترسی خواهید داشت که برنامه آموزش روزانه موی تای و همچنین میزان کالری سوزانده شده را نشان می دهد. این برنامه یک برنامه آموزشی برای مبتدیان است ، نه چندان حرفه ای و حرفه ای ، و همچنین در زمینه های مختلف مانند حرکت و دفاع تمرکز دارد. یک مربی سه بعدی شما را در روند یادگیری راهنمایی می کند.

این برنامه همچنین دارای قابلیت های تغذیه ای است و می توانید از آن برای داشتن یک رژیم غذایی سالم و یا پیروی از رژیم روزانه توصیه شده استفاده کنید. این برنامه به خوبی کار می کند و حتی می توانید برای تجربه بهتر آن را با Google Fit همگام سازی کنید. می توانید این برنامه آموزش هنرهای رزمی را با برنامه های دیگر ترکیب کنید تا آموزش خود را به سطح بالاتری برسانید.

Muay Thai Fitness – Muay Thai At Home Workout قیمت: رایگان و پول سازنده: Hazard Studio سیستم عامل: حجم Android: 48 مگابایت

دانلود

هنرهای رزمی – تکنیک های پیشرفته

هنرهای رزمی – تکنیک های پیشرفته نسبت به برنامه های قبلی ساده تر است ، اما هنوز هم بسیار ارزشمند است. این برنامه از طریق متن و تصاویر "بروس لی" "جت کان دو" را به شما می آموزد. توسعه دهندگان چندین برنامه مشابه برای شما آماده کرده اند تا بتوانید نگاهی به هنرهای رزمی مختلف داشته باشید.

خواندن دستورالعمل ها و روش ها زمان بیشتری نسبت به تماشای فیلم دارد ، اما بسیار واضح است. اگر به دنبال یادگیری یکی از بهترین هنرهای رزمی تاریخ هستید ، از این برنامه بسیار استفاده خواهید کرد.

سعی کنید فقط یک درس را دنبال کنید و تمرین کنید و بعد از آن ، به درس دیگری بروید و همزمان چندین درس را دنبال نکنید. بعد از مدتی ، آنها را یاد می گیرید و می توانید بدون رعایت دستورالعمل ها تمرین کنید ، بنابراین با یک تیر دو نشان می زنید: علاوه بر تناسب اندام ، حافظه خود را نیز تقویت می کنید.

Martial Arts – مهارت در فنون قیمت: توسعه دهنده رایگان: MGG Developer سیستم عامل: اندروید حجم: 5.9 مگابایت

دانلود

آموزش تکواندو

اگر به دنبال یادگیری تکواندو و همچنین حفظ تناسب اندام هستید ، آموزش تکواندو یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه است. این برنامه آموزش هنرهای رزمی شامل فیلم های کوتاهی از تکنیک های مختلف است که می توانید مشاهده و کپی کنید و همچنین مجموعه حرکات را به صورت روزانه دنبال کنید.

شما فقط به مجموعه ای از حرکات در روز دسترسی دارید ، اما می خواهید با تماشای تبلیغات از برنامه های آموزشی بیشتری استفاده کنید. هر عملی در این برنامه ، از انجام تمرینات یا به اشتراک گذاری آنها ، برای شما یک نکته محسوب می شود. با جمع آوری این امتیازات می توانید به سطح بالاتری رسیده و برنامه های آموزشی پیشرفته تری را باز و باز کنید.

یکی از بزرگترین اشکالات این برنامه این است که بیشتر از سایر برنامه های موجود در این لیست تبلیغات را به نمایش می گذارد ، اما با پرداخت هزینه می توانید از شر آنها خلاص شوید.

آموزش تکواندو – فیلم های آفلاین قیمت: تولید کننده رایگان و پولی: Thunder Wolf سیستم عامل: اندروید حجم: 25 مگابایت

دانلود

مربی مبارزه

برای آخرین برنامه آموزش هنرهای رزمی ، به سراغ Fighting Trainer می رویم. این برنامه از یک شخصیت سه بعدی برای نمایش تکنیک های MMA استفاده می کند که شامل مشت و حرکات ترکیبی است. برای یادگیری بهتر می توانید صفحه را بچرخانید یا حرکات را بزرگنمایی کنید.

متأسفانه ، هیچ برنامه آموزشی آماده ای در این برنامه وجود ندارد و شما باید خود آنها را ایجاد کنید. به عنوان مثال ، می توانید تکنیک ها را برای ایجاد یک برنامه آموزشی ترکیب کنید. هر یک از این برنامه ها را روزانه تمرین کنید و برای هر کدام از آنها یک تایمر وجود دارد.

اگرچه ما تبلیغاتی در این برنامه داریم ، اما کمتر آزارتان می دهند و می توانید با پرداخت هزینه آنها را حذف کنید. به طور کلی ، Fighting Trainer یک برنامه موبایل ساده و کارآمد است که به شما در تمرینات ورزشی کمک می کند.

Fighting Trainer قیمت: رایگان و پولی سازنده: بیت بحرانی سیستم عامل: حجم آندروید: 32 مگابایت

دانلود

با چندین برنامه فوق ، می توانید در حالی که بسیاری از ما به دلیل شیوع ویروس کرونا در خانه مانده ایم ، هنرهای رزمی را در خانه یاد بگیرید. مطمئناً ، مانند هر ورزش دیگر ، با تمرین بیشتر ، مهارت های شما افزایش می یابد و تناسب اندام شما حفظ می شود.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

چهارده − 14 =