چگونه برای پول وبلاگ بزنیم و پول در بیاوریم

سعید ناصریسعید ناصریدسامبر 23, 20201min0

آموزش آشپزی وبلاگ نویسی از این جهت مهم است که ما تمرکز زیادی بر اطرافیان خود داریم و به این نتیجه رسیده ایم که می توانید با این شاخه درآمد کسب کنید. اگر کمی به محیط اطراف خود توجه کنید ، متوجه خواهید شد که هر چیزی در رابطه با غذا می تواند درآمد کسب کند. البته شما باید بتوانید روی این موضوع به درستی کار کنید. یکی از مواردی که درآمدزایی می کند وبلاگ نویسی در مورد غذا است. شما نیازی به مهارت کافی ندارید ، اما 5 نکته اساسی برای پخت وبلاگ نویسی وجود دارد که اگر این کار را انجام دهید ، احتمالاً در 6 ماه اول می توانید درآمد زیادی کسب کنید.

وبلاگ برای یک دسته خاص از غذاها

این روزها افراد زیادی مشغول وبلاگ نویسی مواد غذایی هستند. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید روی آن کار کنید. فقط باید جور دیگری کار کنید.

برای شروع ، باید به این موارد فکر کنید:

چه چیزی در بین مردم رایج است؟
مردم به دنبال چه هستند؟
آنچه به طور خاص متمرکز نشده است

پس از پاسخ به سوالات بالا ، لیستی از چندین دسته خاص و محبوب را انتخاب کنید و فقط کار روی یکی از آنها را شروع کنید.

لطفاً فکر نکنید زیرا شما آزادید که در وبلاگ خود در مورد همه چیز بنویسید. یک دسته را شروع کنید و ادامه دهید.

به عنوان مثال دسته ها می توانند

نوشیدنی
غذاهای با طعم خاص (تند – ترش – و غیره)
ترکیب مواد غذایی با x مواد اولیه
غذای گرم – غذای سرد

و غیره

نمونه هایی از دسته های خاص سایت آشپزی

یک مثال جالب از چنین وبلاگ آشپزی ، وبلاگ Minimalist Baker است که غذاهایی را آموزش می دهد که دارای سه ویژگی هستند:

آنها با کمتر از 10 ماده اولیه ساخته می شوند
آنها فقط به یک کاسه احتیاج دارند
آماده سازی کمتر از 30 دقیقه طول می کشد

مثال ارزشمند دیگر Budget Bytes است که بودجه های غذایی را تعیین می کند و با توجه به بودجه دسته بندی می کند و هر شخص با توجه به پولی که دارد می تواند غذا را انتخاب و تهیه کند.

با این حال ، با گرفتن ایده از این وب سایت های خارجی ، می توانید بهترین استارت آپ ها را در خانه و پشت میز آشپزخانه خود شروع کنید و شروع به کار کنید.

البته اگر می خواهید در خانه درآمد کسب کنید می توانید با ساخت جواهرات یا صنایع دستی درآمد کسب کنید.

ارسال منظم و منظم پست های وبلاگ

وقتی یک وبلاگ زنده و سرحال است ، زنده و سرحال است و می تواند برای شما بازدید کننده و درآمد کسب کند. برای کسب درآمد از وب سایت غذای خود یا وبلاگ آشپزی خود ، تنها کاری که باید انجام دهید نوشتن یک آموزش آشپزی است.

بهترین گزینه این است که هر روز یا هر دو روز یک مقاله در سایت خود منتشر کنید. این مقاله باید آموزشی و به منظور پخت و پز وبلاگ باشد.

البته این بدان معنا نیست که شما باید هر روز با وبلاگ خود بنشینید. با برنامه ریزی خودکار می توانید چندین آموزش آشپزی بنویسید و آموزشها را ارسال کنید.

وبلاگ شما به طور خودکار محتوا را منتشر می کند و می توانید تجربه های بهتری داشته باشید.

اگر بتوانید روزانه حداقل یک آموزش به مدت 6 ماه تا یک سال ارسال کنید ، نتایج خوبی خواهید گرفت. با این حال ، وبلاگ های آشپزی وجود دارد که روزانه چندین آموزش را به روز می کنند.

آموزش آشپزی وبلاگ نویسی با دستورالعمل های دقیق

دسترسی به دستورالعمل های آشپزی برای شخصی بسیار ساده است. بسیاری از سایت ها این کار را انجام می دهند. اما یکی از مواردی که باعث موفقیت شما می شود این است:

روی جزئیات کار کنید
گام به گام تصاویر کار خود را بنویسید
مقدار دقیق غذا را بیان کنید
درباره غذاهای جایگزین صحبت کنید
زمان پخت و پز و … را با دقت بیان کنید.
حتی شعله ، درجه حرارت اجاق گاز و غیره را بیان کنید.

این مدل نوشتن ممکن است زمان بر باشد ، اما مطمئن باشید که تجربه کاربری بهتری در بازدیدکننده دارد و در نتیجه دیگران بیشتر از رقبا جذب وبلاگ شما می شوند.

آموزش پخت و پز وبلاگ نویسی یک کار ساده و زمانبر است زیرا شما باید عکس بگیرید ، به ترتیب دستورالعمل ها را دنبال کنید و مراقب باشید غذای خود را خراب یا نسوزانید. اما اگر آن را دوست داشته باشید ، همه چیز آسان خواهد بود.

تا جایی که می توانید یادگیری خود را با تصویر ترکیب کنید

آشپزی چیزی است که مخاطب تمایل دارد در عکس به دنبال آن باشد. این بدان معناست که شما می توانید با عکس ها آشپزی بهتری داشته باشید. بنابراین اجازه دهید کیفیت کار شما تصاویر وبلاگ شما را تعیین کند.

عکس باید به شکلی باشد که بتواند از نظر کیفیت و حجم کاربران را به خود جلب کند.

شما باید نتیجه آشپزی خود را با کمک یک عکس عالی و با کیفیت نشان دهید. در واقع ، با مشاهده خروجی غذای مورد نظر ، کاربر تمایل دارد که در پایین وبلاگ شما بنشیند و یاد بگیرد.

روشنایی هنگام عکس گرفتن ضروری است. بنابراین سعی کنید عکاسی تقریباً حرفه ای را هنگام آشپزی یاد بگیرید تا عکس های خوبی تولید کنید.

وبلاگ خود را معروف کنید

تا زمانی که در گوشه ای بنشینید و بنویسید ، و هیچ گونه فعالیت تبلیغاتی در سایت خود انجام ندهید ، مطمئن باشید که به 100٪ اهداف خود نخواهید رسید.

بنابراین اگر می خواهید وبلاگ آشپزی خود را وارد جریان درآمد کنید ، باید به اندازه کافی ترافیک طبیعی داشته باشید. یکی از این موارد فعال بودن در انجمن های آشپزی است. همچنین در شبکه های اجتماعی ، نتایج کار خود را بیان کنید و از تبلیغات مختلف برای وبلاگ خود استفاده کنید.

نیازی به گفتن نیست که شما می توانید به راحتی جای خود را در موتورهای جستجو پیدا کرده و با درستی سئو وبلاگ خود نتیجه خوبی بگیرید.

چند نکته کلی برای موفقیت در وبلاگ نویسی آشپزی

در این زمینه آموزشهای زیادی در اینترنت وجود دارد. اما به عنوان فردی که می خواهد وبلاگ خوبی داشته باشد ، نکات ویژه ای داریم.

تجربیات آشپزی خود را افزایش دهید
برای دریافت دستورالعمل های جدید از وب سایت های خارجی کمک بگیرید
ترجیحاً عکسها را خودتان بگیرید و کپی نکنید
هرگز متن وبلاگ خود را کپی نکنید
از خلاقیت خود در آشپزی استفاده کنید
مهارت های مربوط به وب و وبلاگ نویسی را بصورت آنلاین بصورت رایگان بیاموزید
در شبکه های اجتماعی کار کنید
محتوای پربار و جدید داشته باشید
برای بهبود کار خود از یک متخصص بازاریابی و وبلاگ نویسی کمک بگیرید

با این نکات ، هرکسی با هر سطح تحصیلات می تواند یک وبلاگ ایجاد کند و در مورد آشپزی آموزش دهد و به یک معلم آنلاین آشپزی تبدیل شود و در نهایت ، درآمد کسب کند.

آیا تجربه ای در این زمینه دارید؟ آن را برای ما بنویسید.

منبع

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یک × 1 =