با فناوری Security Fabric در فایروال های FortiNet آشنا شوید

سعید ناصریدسامبر 11, 20201min0

امروز می خواهیم در مورد امنیت و نام آشنای FortiNet صحبت کنیم ، شرکت FortiNet اخیراً فناوری جدیدی را در نسخه سیستم عامل خود به نام Security Fabric معرفی کرده است و در یک ویدیو با آن آشنا خواهیم شد.
Fortinet ارائه دهنده امنیت گسترده و یکپارچه با عملکرد بالا در زیرساخت IT است.

Fortinet در سال 2000 در سانویل ، کالیفرنیا توسط برادران کن و مایکل کی تاسیس شد. بنیانگذاران قبلاً از مدیران NetScreen و ServGate بودند. این شرکت ابتدا به AppligationInc تغییر نام داد ، سپس در دسامبر سال 2000 به Appsecure تغییر نام داد و بعداً به Fortinet تغییر نام داد.

این شرکت دو سال تحقیق و توسعه را قبل از عرضه اولین محصول خود در سال 2002 صرف کرد. Fortinet درآمد خود را از 2002 تا 2003 10 برابر افزایش داد. Westcon Canada توزیع محصولات FortiGate را در دسامبر 2003 و پس از آن Norwood Adam در انگلیس در فوریه 2004 آغاز کرد.

در سال 2010 ، درآمد سالانه Fortinet 324 میلیون دلار بود. در دسامبر 2012 ، Fortinet XDN (قبلاً با نام 3Crowd شناخته می شد) ، یک سرویس میزبانی برنامه به نام CrowdDirector را خریداری کرد.

در ژوئن 2016 ، Fortinet ، یک فروشنده نرم افزار امنیتی ، نظارت و تجزیه و تحلیل ، AccelOps را با قیمت 28 میلیون دلار خریداری کرد. به گفته ZDNet ، این شرکت به خاطر محصولات SIEM امنیتی و مدیریت رویدادها ، محصولاتی که هشدارهای امنیتی سخت افزاری و نرم افزاری را تجزیه و تحلیل می کنند ، مشهور بود.

در سال 2017 ، فورتینت تمرکز خود را روی محصولات سایبری برای سازمان های دولتی گذاشت. مایک مک کانل ، مدیر سابق آژانس امنیتی فدرال ایالات متحده و عضو هیئت مدیره Fortinet ، اعلام کرد که 12 دفتر از 15 دفتر کابینه ایالات متحده از محصولات Fortinet استفاده می کنند.

در همان سال ، محققان Fortinet جاسوسی را کشف کردند که بطور خاص رایانه های Macintosh را هدف قرار می داد.

پارچه امنیتی

فایروال Fortinet Enterprise با Fortinet Security Fabric می تواند دفاعی فوری ، پاسخگو و هوشمندانه را در برابر بدافزارها و تهدیدات ارائه دهد. با هم ، این دو محصول اساس زیرساخت های امنیت شبکه سازمانی را تشکیل می دهند.

هنگامی که یک رویداد توسط فناوری Enterprise Firewall شناسایی می شود ، با Fortinet Security Fabric ارتباط برقرار می کند و مشخص می کند چه اطلاعاتی در سازمان به اشتراک گذاشته می شود. به عنوان مثال ، وقتی بدافزار در دامنه ای شناسایی می شود ، Threat Intelligence با سایر زیرساخت های سازمانی به اشتراک گذاشته می شود. همچنین ، وقتی خط مشی در بخشی ایجاد می شود ، Fabric آن خط مشی را در سراسر دامنه اجرا می کند.

ویژگی انعطاف پذیری در دیوارهای آتش اجازه می دهد تا روند پیاده سازی متناسب با نیازهای امنیتی خاص در بخش خاصی از سازمان و بدون خطا در عملکرد انجام شود. تمام دستگاه های فایروال در Firewall Fortinet Enterprise از طریق Fabric به یکدیگر متصل هستند. این تعامل موثرترین نوع حفاظت را فراهم می کند و علاوه بر تسهیل در اجرا ، چندین نقطه تماس و سیاست را در کل سازمان کاهش می دهد.

علاوه بر این ، راه حل فوق برای ایجاد بهترین حفاظت در برابر حملات هدفمند و پیشرفته ترین تهدیدات امنیتی برای ارائه مواردی از قبیل امنیت شبکه از طریق یک سیستم عامل ، یک سیستم عامل امنیت شبکه و یکپارچه مدیریت سیاست با یک کنسول ، پرداخت.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

16 − دو =