اینستاگرام در حال حذف فالوورها ، نظرات و پسنددهای جعلی است

سعید ناصریسعید ناصریاکتبر 9, 20201min0

روز دوشنبه ، اینستاگرام اعلام کرد که در حال حذف فالوورها ، نظرات و پسندیدن های تولید شده توسط برنامه ها و سرویس های مجهز به هوش مصنوعی است ، کاربران را افزایش می دهد و # 39؛ محبوبیت بیش از آنچه در واقع هستند.
این پاکسازی در حالی صورت می گیرد که فیس بوک ، شرکت مادر اصلی اینستاگرام ، در تلاش است تا اعتماد از دست رفته خود را بازیابد (هرچند بعید است و دیگر هیچ کس نمی تواند به فیس بوک اعتماد کند) و به مردم اطمینان دهد. شبکه های اجتماعی و خدمات فیس بوک نیز قابل اعتماد هستند.
اینستاگرام در وبلاگ خود نوشت:
اخیراً ، حساب هایی را دیده ایم که از نرم افزارهای مجهز به هوش مصنوعی برای افزایش مخاطبان خود استفاده می کنند. از امروز شروع به حذف لایک ، فالوور و نظر جعلی از افرادی می کنیم که از این نرم افزارها برای افزایش محبوبیت خود استفاده می کنند. دارند.
اینستاگرام از نرم افزاری که تولید و طراحی کرده است برای شناسایی چنین حساب هایی که شرایط و ضوابط استفاده از اینستاگرام را نقض کرده اند استفاده می کند.

اینستاگرام خاطرنشان کرد که کاربران را در مورد لایک ها ، دنبال کنندگان و نظرات حذف شده آگاه خواهد کرد.

طبق سایت اشتراک ویدیو و عکس ، کاربرانی که به یکی از این برنامه های غیر مجاز پیوند داده اند فقط برای قطع ارتباط با نرم افزار باید رمز حساب کاربری خود را تغییر دهند.
این اقدام اینستاگرام در حالی صورت می گیرد که نگرانی های فزاینده ای درباره تلاش های فیس بوک برای جلوگیری از انتشار اطلاعات نادرست وجود دارد. اخیراً نیویورک تایمز در گزارشی انتقادی فیس بوک را به نادیده گرفتن هشدارها متهم کرده است. فعالیت و نفوذ دولت روسیه بر بستر خود و استفاده از یک شرکت مشاوره برای بی اعتبار کردن منتقدان شبکه اجتماعی آن.

چقدر این مقاله را دوست داشتید؟

(آرا: 12 رای متوسط: 4.7)

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

2 × 5 =