راهنمای کامل برای افزایش حجم ویندوز 10

سعید ناصریسعید ناصریسپتامبر 29, 20201min0

روش های مختلفی برای افزایش حجم ویندوز وجود دارد. اما برای افزایش میزان ویندوز 10 ، بیش از سایر ویندوزها ، ابزار ، نرم افزار و تنظیمات لازم برای این کار را دارید. قبل از اینکه تعداد کاربران ویندوز 10 به سطح قابل توجهی برسد ، ما روش افزایش حجم ویندوز 8 را به شما آموزش دادیم. علاوه بر روشی که در آن آموزش ارائه داده ایم ، می توانید راه حل های این مقاله را برای این منظور دنبال کنید.

از EqualizerAPO استفاده کنید

به عنوان اولین قدم ، ممکن است بخواهید به قسمت ویژگی های بلندگو یا هدفون خود بروید تا آن را از نظر ویژگی اکولایزر بررسی کنید.

برای این کار ، دستگاه خود (هدفون یا بلندگو) را انتخاب کنید و سپس با انتخاب Properties برای آن ، به تب Enhanctions بروید.

پس از بررسی و تأیید ، این پرونده را بارگیری کنید. این پرونده EqualizerAPO نام دارد که مقدار اکولایزر را مشخص می کند و می توانید آن را تغییر دهید.

پس از یک نصب ساده ، به پوشه ای که برنامه در آن ذخیره شده است بروید و فایل "پیکربندی" را با Notepad باز کنید.

در اینجا ، می توانید مقدار "Preamp" را به طور پیش فرض (معمولاً مقدار منفی) در 10 یا 20 دسی بل ویرایش کنید. این بدان معنی است که شما در حال ویرایش فیلترها به روشی مثبت هستید.

پرونده را ببندید و آن را ذخیره کنید.

بخاطر بسپارید: آمپر بیش از حد باعث ایجاد اعوجاج می شود ، بنابراین 20 دسی بل برای به دست آوردن بهترین کیفیت صدا ممکن و تقریباً بدون اعوجاج کافی است.

سپس دوباره به بلندگوهای بلندگو رفته و از آنجا تب Advanced را انتخاب کنید.

اولین چیزی که در این برگه مشاهده خواهید کرد ، قسمت قالب پیش فرض است. در این بخش ، باید حداکثر مقدار را با یک منوی کشویی انتخاب کنید.

بنابراین ، مرحله 1 برای افزایش حجم ویندوز 10 شما انجام شد و می توانید با یک تست ساده به حقیقت پی ببرید.

با Fx Sound Enhancer اندازه صدا را در ویندوز 10 بهبود ببخشید

در اکثر لپ تاپ ها ، پس از طی مراحل 1 ، صدای بسیار بلندی دریافت خواهید کرد ، برنامه دیگری به نام FxSound Enhancer را بارگیری کنید که با اصلاح محدودیت های دستگاه صوتی ، کیفیت صدا را افزایش می دهد. مطمئن شوید که پخش کننده روی بلندگو یا هدفون پیش فرض شما تنظیم شده باشد.

برای بارگیری این برنامه ویندوز کلیک کنید

پس از بارگیری و نصب ، می توانید ابتدا تنظیمات پیش فرض را آزمایش کنید. سپس می توانید بخشهای مختلفی مانند باس ، وفاداری ، محیط را تغییر دهید.

اگر ماشه را کمی بغلتانید ، تغییرات بزرگی را مشاهده خواهید کرد ، بهتر است کم کم این کار را انجام دهید و صدا را تست کنید. بعد از این ، به راحتی ، این نرم افزار تا 7 روز به صورت رایگان در اختیار شماست. در صورت نیاز ، همیشه می توانید با قیمت 40 دلار از آن استفاده کنید.

از تلفن خود به عنوان میکروفون لپ تاپ استفاده کنید

اگر تلفن هوشمند تقریباً جدیدی دارید ، قطعاً آزمایش کرده و دیده اید که کیفیت ضبط صدا با موبایل از کیفیت ضبط لپ تاپ شما بهتر است. می توانید از این فرصت استفاده کرده و از میکروفون تلفن هوشمند خود برای ضبط صدا در لپ تاپ خود استفاده کنید. برای این کار باید نرم افزاری به نام WO Mic را بارگیری و نصب کنید. مشتری WO Mic را نصب کنید ، که داده های صوتی را دریافت می کند و آنها را به یک میکروفون مجازی منتقل می کند.

برای بارگیری این نرم افزار کلیک کنید

البته ، باید درایور WO Mic را روی لپ تاپ خود نصب کنید.

سرویس گیرنده موبایل این نرم افزار را می توانید با اطمینان کامل از دو منبع زیر بارگیری کنید:

بعد ، در بخش حمل و نقل ، باید Wi-Fi را انتخاب کنید. البته می توانید از گزینه های بلوتوث ، Wi-Fi Direct یا USB نیز استفاده کنید.

اگر از Wi-Fi برای اتصال استفاده می کنید ، آدرس IP مورد استفاده برای اتصال به سرویس گیرنده WO Mic را روی لپ تاپ یادداشت کنید.

سرویس گیرنده WO Mic را در لپ تاپ خود باز کرده و آدرس IP سرور را در تلفن خود ویرایش کنید. اکنون سرور می تواند بر روی تلفن شما تنظیم شود. برای ادامه روی "تأیید" کلیک کنید.

پس از اتصال ، کلاینت WO Mic را در حالت بلندگو بازی کنید. اکنون می توانید از تلفن هوشمند خود به عنوان میکروفون در لپ تاپ خود استفاده کنید. این صدا بسیار بلند خواهد بود.

با این روش می توانید حجم ویندوز 10 را افزایش دهید. نکته مهم این است که شاید بخواهید از تنظیمات داخلی ویندوز 10 استفاده کنید ، اما ابتدا باید این کار را انجام دهید.

آیا از ترفند خاصی برای این منظور استفاده می کنید؟ نظر خود را برای ما بنویسید.

منبع

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

5 × پنج =