Honor 9X رکورد خود را شکست

سعید ناصریسعید ناصریژوئن 15, 20201min0

Huawei HonorCord Breaker 9 Series X Enner

با توجه به اینکه Honor 9X و Honor 9X Pro در حال حاضر فقط برای بازار چین در دسترس هستند ، هواوی توانست 30،000 دستگاه از سری Honor 9X را در چین بفروشد. 9X جانشین سری 8X است که جهش قابل توجهی در سخت افزار ایجاد کرده است. طبق گفته هواوی ، سری HONOR 8X پرفروش ترین گوشی هواوی در تمام دوران است و هواوی توانست 170 میلیون از آنها را بفروشد که 10 میلیون از آن فقط در 173 روز گذشته است.
اکنون 29 روز پس از رونمایی رسمی Honor 9X و Honor 9X Pro در بازار چین ، هواوی 3 میلیون دستگاه ، حدود 105000 واحد در روز ، یک رکورد حیرت انگیز و رکورد جدید به فروش رسانده است. در نظر گرفته شده است.
هدف هواوی و فروش 39 میلیون دستگاه از Honor 9X و نسخه حرفه ای آن (PRO) است که پیش بینی می شود طی 160 روز به نتیجه برسد.

با توجه به تحریم های خصمانه دولت آمریکا ، انتظار می رفت میزان فروش هواوی کاهش یابد ، اما این اتفاق هنوز نیفتاده است و طبق گفته مرکز ihs.markit ، هواوی از نظر تعداد واحدها در رده دوم شرکت های تلفن های هوشمند قرار دارد. دستگاه فروخته می شود
لازم به ذکر است که فروش عالی این تلفن ها چندان تعجب آور نیست ، زیرا این دو گوشی از سخت افزار بسیار مناسبی برخوردار بوده و از قیمت نسبتاً مناسبی برخوردار هستند. نسخه Honor 9X و Pro به تراشه 7 نانومتری Crane 810 مجهز شده و در رم های 4 و 8 گیگابایتی موجود است.

هوآوی افتخار

برای آخرین اخبار فناوری با Jurmag همراه باشید.

منبع: gsmarena

چقدر این مقاله را دوست دارید؟

(شماره: 0 رای متوسط: 0)

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

سیزده − پنج =