اطلاعات در مورد لپ تاپ های جدید Lenovo & 39 فاش شده است

سعید ناصریمی 30, 20201min0

Energy Star یک سیستم امتیاز دهی داوطلبانه است که به تولید کنندگان این امکان را می دهد تا تلاش های شرکت را برای کاهش انتشار کربن در دستگاه های مختلف الکترونیکی با انعقاد قرارداد تأیید کنند. بنابراین ، شرکت باید قبل از معرفی و عرضه آن به بازار ، از اطلاعات مربوط به دستگاه موردنظر خود آگاهی داشته باشد تا بتواند آن را رتبه بندی کند ، اما اطلاعات بیشتر در مورد این محصولات در این مورد مشخص شده است. حساب کاربری توییتر Liliputing & 39 ؛ اطلاعات مربوط به سه مدل جدید Lenovo از جمله Lenovo IdeadPad 710S Plus ، Lenovo Yago 90 و Yoga 5 Pro را منتشر کرده است.

اولین دستگاه رونمایی شده ، 710S Plus ، وزن آن 1،270 کیلوگرم است و مجهز به نمایشگر 13 اینچی 1080p ، پردازنده Intel Core-i5 ، 4 گیگابایت رم ، تراشه گرافیکی Nvidia GTX 940MX و 256 گیگابایت حافظه SSD است. دوربین قابل تبدیل 910 از نمایشگر 14 اینچی استفاده می کند ، اگرچه مشخصات کاملی نداریم ، اما انتظار داریم بالاترین پردازنده Intel Core-i7 بالاترین نسل از نسل Kaby Lake و 16 گیگابایت رم باشد. Lenovo IdeaPad Flex 4 مجهز به صفحه نمایش 11 اینچی است و محدوده قیمت کم آن را پوشش می دهد ، مشخصات سخت افزاری را نمی شناسیم.

توجه: اصطلاحات لپ تاپ ترکیبی و قابل تبدیل مشابه هستند ، به جز اینکه برای مدل های قابل تبدیل جدا کردن صفحه نمایش از صفحه کلید امکان پذیر نیست.

باید بخوانید: Lenovo اولین رایانه لوحی Windows 10 را با نام ThinkPad 10 معرفی کرده است

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

ده − هفت =