استفاده از اینترنت آیفون را کاهش دهید

سعید ناصریسعید ناصریمی 6, 20201min0

بسیاری از کاربران آیفون با بیان اینکه هیچ بارگیری در گوشی انجام نداده اند ، از بسته شدن اینترنت تلفن های خود در چند روز شکایت کردند ، اما این خط اینترنت خیلی سریع تمام شده است. علت این مشکل می تواند در چندین مکان باشد که با همه این موارد برخورد خواهیم کرد و به دقت مورد بررسی قرار خواهیم گرفت. در این مقاله شما را با نحوه کاهش مصرف اینترنت تلفن های آیفون آشنا خواهیم کرد.

1. غیرفعال کردن داده های تلفن همراه – داده های تلفن همراه برای استفاده از iCloud:

اگر از سرویس iCloud برای جابجایی داده و ذخیره تمام اطلاعات خود در آن سرویس استفاده می کنید ، به خاطر داشته باشید که هنگام استفاده از نرم افزار ، تمام تغییرات درایو iCloud ذخیره می شوند.

برای خاموش کردن این ویژگی ، به تنظیمات >> iCloud >> iCloud Drive >> از داده های تلفن همراه استفاده کنید و این ویژگی را خاموش کنید.

2. بارگیری داده های سلولی به طور خودکار خاموش شود.

شما قطعاً نیازی به بارگیری خودکار نرم افزاری را ندارید که توسط Cellular به روز شده است. خاموش کردن داده های تلفن همراه در بارگیری خودکار ، علاوه بر ذخیره اینترنت موبایل ، آیفون را سرعت می بخشد و باتری آیفون & amp؛ 39 را ذخیره می کند. به Setting << iTunes & App Store << بروید از داده های تلفن همراه استفاده کنید و این گزینه را خاموش کنید.

3. غیرفعال کردن WiFi-Assist.

این ویژگی یکی از ویژگی های ذکر شده در iOS 9 است و با ضعیف شدن سیگنال Wi-Fi فعال می شود. فرض کنید در حال بررسی تلگرام هستید و موسیقی را بارگیری می کنید که سیگنال Wi-Fi شما ضعیف شده است. در این حالت ، آیفون بلافاصله از سیم کارت تلفن همراه استفاده می کند ، که باعث عدم استفاده از حجم ناخواسته و پر حجم سیم کارت و اینترنت 39 می شود. برای غیرفعال کردن این ویژگی ، به Setting << Cellular << Wifi Assist بروید و آن را خاموش کنید.

4 – استفاده از نرم افزار سیم کارت اینترنت:

به طور پیش فرض ، همه نرم افزارها قابلیت استفاده از اینترنت خط را دارند و بسیاری از این نرم افزارها از تبادل تلفن برای تبادل لینک و باز کردن صفحات تبلیغاتی در آیفون استفاده می کنند که این میزان نسبتاً زیادی از اینترنت خط را به خود اختصاص می دهد. بنابراین نرم افزاری مانند: تلگرام ، Find My iPhone و غیره را فعال کنید و مابقی را خاموش کنید تا اینترنت هدر نشود. برای ایجاد تغییرات ، به بخش Setting << Cellular بروید و در بخش Use Cellular Data For For ، نرم افزار مورد نظر را خاموش کنید.

5 – ویژگی Background Refresh را فعال کنید.

این ویژگی به شما امکان می دهد نرم افزار بدون دانش شما در پس زمینه اجرا شود و در صورت نیاز بدون اطلاع شما به روز یا بروزرسانی شود. با خاموش کردن این ویژگی ، علاوه بر مدیریت قسمت سلولی آیفون ، در ذخیره سازی باتری تلفن و همچنین آن بسیار مؤثر خواهد بود. به تنظیمات << عمومی << سابقه برنامه بروید و نرم افزاری را که نیازی به این ویژگی ندارد خاموش و خاموش کنید.

6 – پخش آنلاین موسیقی در آیفون:

پخش آنلاین موسیقی را ببندید یا به موسیقی با کیفیت پایین گوش دهید. ویژگی جدیدی که در دسترس کاربران قرار دارد تعیین کیفیت پخش آنلاین موسیقی است. برای تنظیم این گزینه ، به تنظیمات << موسیقی بروید و کیفیت بالا را در تلفن همراه خاموش کنید. این بسیار مفید خواهد بود

7. هنگامی که به اینترنت نیاز ندارید تلفن همراه را خاموش کنید.

با مراجعه به تنظیمات تلفن و خاموش کردن تلفن همراه ، علاوه بر صرفه جویی در اینترنت ، این خط در ذخیره سازی باتری در این تنظیم بسیار موثر خواهد بود. اگر راه حلی برای کاهش استفاده از اینترنت و آیفون خود دارید ، آن را با ما و کاربران مجله برتر فناوری به اشتراک بگذارید.

امیدواریم که این مطلب را مفید بدانید

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

یک × 1 =