یک رمز عبور یک بار برای بانک سپه (رمز عبور پویا) دریافت کنید – آموزش اکسپرس

سعید ناصریسعید ناصریآوریل 15, 20201min0

Express Express – امروزه به دلیل بالا رفتن نرخ فیشینگ و کلاهبرداری اینترنتی ، بانک ها از رمز عبور یک بار یا همان کد پویا استفاده می کنند. آنها سعی می کنند حساب شما را خالی کنند و یک رمز عبور پویا یا یک بار ارائه دهند.

در یک رمز عبور پویا ، حتی اگر رمز عبور یک بار خود را در صفحه جعلی رمزگذاری کنید ، می توانید مطمئن باشید که دزد نمی تواند حساب شما را با رمز عبور خود حذف کند زیرا رمز عبور یکبار مصرف است و بعد از چند دقیقه اعتبار شما صادر می شود. منقضی شده تسلیم خواهد شد

اکثر بانک ها یک سرویس رمز عبور پویا ارائه داده اند ، بنابراین بانک سپه نیز این سرویس را در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا شرایط خرید آنلاین ایمن را برای مشتریان خود فراهم کند.

برنامه مورد نیاز برای دریافت رمز دوم پویا را بارگیری کنید

برنامه-رمزگذاری-بانک-سپه

برنامه هایی که بانک سپه برای مشتریان خود تهیه کرده است ، که برای مشتریان این بانک است. مشتریان بانک سپه باید این برنامه را بارگیری و نصب کنند تا بتوانند از رمز پویا استفاده کنند.

برای استفاده از این برنامه ابتدا باید به بانک بروید و با درخواست فرم حساب کاربری رمزعبور بانک سپه ، به شما شماره مشتری ، شماره سریال و کد فعال سازی داده می شود که باید در برنامه ذکر شده وارد کنید تا بتوانید کلمه عبور. تبدیل به یک بانک سپه پویا شوید.

برای بارگیری برنامه روی سیستم عامل خود کلیک کنید:

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

1 + 10 =