بهترین دستبندهای بدنسازی و ردیاب تناسب اندام Xiaomi و هواوی

سعید ناصریسعید ناصریمارس 21, 20202min0

اگر به دنبال خرید یک دستبند هوشمند هستید که در جای مناسبی قرار دارد ، ما در اینجا هستیم تا به شما بگوییم که بندهای دستی هوشمند بهترین ها در بازار ایران هستند. گروه خوب و فواید آن را بشناسید و با بهترین ها آشنا شوید. در نظر داشته باشید ، دستبندهای بهداشتی فناوری پوشیدنی هستند ، بنابراین ما را دنبال کنید.

تکنولوژی پوشیدنی

لیست این مقاله (با کلیک روی هر عنوانی که به آن بخش برده می شود):

تفاوت ساعت هوشمند با دستبند هوشمند سلامتی

دستبند هوشمند چیست؟ بسیاری از خریداران اغلب در مورد تفاوت بین دستبندهای هوشمند و ساعتهای هوشمند شیائومی و هواوی سردرگم هستند. هر دو دستگاه پوشیدنی و بسیار کاربردی هستند و از ویژگی های هوشمندی برخوردار هستند. اما تفاوت هایی وجود دارد که برای تصمیم گیری در مورد خرید مناسب باید با آنها آشنا باشید. در این بخش با تفاوت بین این دو اسباب بازی آشنا می شوید.

یک ساعت هوشمند همه کاره است ، به این معنی که می تواند زمان شما را نشان دهد. از ویژگی های این امر می توان به عنوان مثال ، مچ بند هوشمند ندارید و می توانید زمان را نشان دهید ، در انجام کار خود می توانید موسیقی گوشی خود را با آن کنترل کنید ، این امکان را دارد که یک تماس بیدار نصب کنید ، و همچنین این شرکت ارائه دهنده خدمات پس از فروش بهتر برای ساعتهای هوشمند است و یکی از دلایل این امر این است که wachs گرانتر از دستبندهای هوشمند است.

بندهای مچی هوشمند بیشتر روی سلامتی افراد تمرکز دارند ، به عنوان مثال می توانند خواب خود را کنترل کنند ، فشار خون آنها و سایر ویژگی های سلامتی این دستگاه ها را اندازه بگیرند ، اگرچه ممکن است در ساعت های هوشمند مانند Xiaomi ویژگی های یکسانی داشته باشند. مثال. ممکن است مچ بند مانند یک میبان 2 را ببینید ، اما به طور کلی مچ دست به گونه ای طراحی شده است که افراد را سالم نگه می دارد در حالی که ساعت های هوشمند نیستند. خوب است بدانید که بندهای مچ دست هوشمند در مقایسه با ساعتهای هوشمند عمر باتری بسیار طولانی در حدود چند روز تا شش ماه دارند.

بندهای مچی هوشمند به لطف طراحی منحصر به فرد خود بسیار سبک وزن هستند و در حالی که ساعتهای هوشمند نسبتاً سبک وزن دارند ، از همه مهمتر قیمت مچ بند بسیار کمتر از یک ساعت است. افراد جوان و جوان ترجیح می دهند از ساعتهای هوشمند استفاده کنند زیرا اسباب بازی برای آنها جذابیت بیشتری دارد ، اما بندهای مچی برای جوانان چندان جذاب نیستند ، به همین دلیل این محصولات محبوب تر هستند. با جذب افراد میانسال و سالخورده ، تفاوت دیگر بین این دو محصول ، فناوری ای است که از آنها استفاده می کنند. است.

ویژگی های یک دستبند بهداشتی هوشمند

انواع دستبندهای ورزشی و بهداشتی متناسب با آنها

شناگران حتماً باید بند مچی ضد آب داشته باشند. البته بخاطر داشته باشید که همه مچ دست توانایی شنا در آب را ندارند و همه کشتی گیران نمی توانند حرکات شناگر را تشخیص دهند. دوندگان باید مچ دست داشته باشند که زمان آنها را نشان می دهد. علاوه بر این ، سرعت و مسافتی که باید برای سفر داشته باشید. اگر صحت اطلاعات جمع آوری شده توسط دستبند برای شما بسیار مهم است ، به یک مدل GPS نیاز خواهید داشت.

این نمایشگر همچنین در عملکرد مچ بند هوشمند نقش مهمی ایفا می کند. اگر همیشه می خواهید از سلامتی خود مطلع شوید ، باید مدلی را با آن صفحه داشته باشید که بتواند در آن بماند. همچنین نحوه تعامل دستگاه مهم است. به عنوان مثال ، برخی از دستگاه ها به لمس حساس هستند و تا زمانی که صفحه را با انگشت خود لمس نکنید ، کار نمی کنند. بنابراین اگر دستکش در دست دارید ، این دستبندها عملکرد خود را از دست می دهند.

دوچرخه سواران باید در نظر داشته باشند که ردیابی پیگیری و میزان مصرف کالری بسته به سرعت و سرعت شما متفاوت است. اگر فقط می خواهید ببینید که چند کیلومتر سوزانده اید و چند کیلو آتش سوزانده اید ، باید مدلی پیدا کنید که به خصوص برای دوچرخه سواری مناسب باشد. افرادی که قدم می زنند نیز باید برای پیاده روی یک مچ دست هوشمند داشته باشند ، به طور کلی دستبندهای هوشمند از ویژگی قدم زدن بهره می برند.

اگر به دویدن و دوچرخه سواری علاقه دارید ، توصیه می کنیم قبل از خرید اولین مچ بند ، برنامه های صحیح را نصب کنید تا بررسی کنید که این ساعت ها چگونه کار می کنند. این امر به این دلیل است که برخی از دستبندها برای محاسبه سرعت و مسافت شما و پیگیری فعالیت شما به تلفن شما نیاز دارند. بنابراین قبل از خرید ، به این فکر کنید که آیا می توانید آن را با تلفن هوشمند خود اجرا کنید یا به آموزش خاصی احتیاج دارید.

سنسور ضربان قلب

بیماری های قلبی در حال افزایش است ، به همین دلیل محققان می گویند که ویژگی سنسور ضربان قلب دستبندهای هوشمند بسیار مناسب و حتی برای برخی افراد بسیار ضروری است ، خصوصاً برای افراد مسن و کسانی که به سلامت قلب خود اهمیت می دهند اما انواع مختلفی از همه ندارند. مناسب است پشتیبانی از نظارت بر ضربان قلب قیمت مچ بند هوشمند را دو برابر می کند. این نوع سنسورها که ضربان قلب شما را کنترل می کنند به طور پیش فرض بر روی دستگاه شما نصب شده اند و شما نیازی به دستبند سنسور ضربان قلب ندارید تا ضربان قلب در حال استراحت خود را بشناسید ، همچنین برنامه هایی روی این دستبندها نصب می شود. در کمتر از چند ثانیه نظارت قلب خود را انجام دهید.

ردیابی خواب در مچ هوشمند

بسیاری از مچ دست های ورزشی خواب شما را رصد می کنند. آنها این کار را با نظارت بر حرکات شما هنگام خواب انجام می دهند. سنسور شتاب سنج مورد استفاده در دستبند دارای سه محور است که خواب شما را بر اساس تغییراتی که در محورها ایجاد کرده است ارزیابی می کند. برخی از مچ بندهای هوشمند از شما می توانند تصویری از وضعیت خواب خود به شما ارائه دهند ، بنابراین می توانید بگویید چه موقع خواب شبانه شما سنگین است یا سبک است. البته وسایلی وجود دارد که به محلی که می خوابید وصل می شود و تماشای خواب شما را دارد. با این حال ، عملکرد آنها متفاوت از دستبند نیست و آنها در واقع کار را انجام می دهند.

دستبند بهداشتی نرم

نرم افزار دستبند بسیار مهم است. نرم افزار دستبند ممکن است مبتنی بر تلفن یا وب شما باشد. با این وجود دسترسی به آن بسیار مهم است زیرا داده های دستبند در این نرم افزار ذخیره می شود. نرم افزار خوب به شما امکان می دهد این داده ها را درک کرده و بخوانید. دستبندهای هوشمند Xiaomi Miband و Huawei هر دو کاربردهای خوبی دارند و خدمات آنها یکی از بهترین هاست. با استفاده از این نرم افزار می توانید اطلاعاتی را پیدا کنید که سایر مچ بندها قادر به تهیه آنها نیستند ، مانند کالری دریافتی ، حساسیت و حساسیت و حتی استرس و عوارض بیماری.

اپلیکیشن موجود در این دستگاه همچنین با سؤال درباره میزان آبی که در طول روز می نوشید و میزان کالری که روزانه مصرف می کنید ، می تواند روند خوردن و تغذیه را کنترل کند. دستبندهای سلامتی و هواوی و شیائومی با استفاده از فناوری رایانش ابری و به روز شده و رضایت مشتری و سهولت کار را به کار می گیرند. مهم است که یک برنامه مچ بند هوشمند داشته باشید Huawei Health می تواند داده های شما را در ابر و در هر زمان که برای آمادگی برای شما آماده شده باشد ، ذخیره کند.

دستبند قیمت

قیمت یکی از فاکتورهای مهم در خرید همه چیز است ، شما همیشه باید به دنبال مقرون به صرفه ترین و در عین حال بالاترین کیفیت محصول باشید ، البته می توانید بروید و یک اپل واچ بخرید ، اما آیا اپل واچ از ویژگی های ویژه ای برخوردار است بند بند ارزان قیمت شیائومی یا شیائومی بدون آن؟ شما باید ابتدا تحقیق کنید ، چینی ها محصولات با کیفیت خوبی را تولید می کنند و نمی توانید این را انکار کنید ، اگر می خواهید یک دستبند هوشمند بخرید ، به یاد داشته باشید که قیمت های بالا به معنی بهتر نیستند.

بهترین دستبندهای بهداشتی (بند مچ دست هوشمند)

ما بطور مستقل دستبندهای هوشمند چینی را تحقیق و بررسی می کنیم. در اینجا نتایج این بررسی آمده است. انتخاب های زیر حاصل چندین روز تحقیق و بررسی و همچنین همکاری چندین فروشندگان ساعت هوشمند است که این محصولات را به خوبی می شناسند. وظیفه ما این است که با معرفی بهترین دستبندهای می (mi band) و گروه huewai بهترین ها را برای شما انتخاب کنیم.

mi band 2 Xiaomi: بهترین دستبند دستبند بهداشتی ارزان قیمت 2

در آگوست سال 2014 ، شیائومی اولین دستبند بهداشتی Mi Band را منتشر کرد. نسل اول Mi Band یک دستبند هوشمند ارزان قیمت بود که به دلیل کمبود ویژگی و عملکرد خوب ، به سرعت تبدیل به یک دستبند سلامتی بسیار مقرون به صرفه شد.

شیائومی با بازخورد دستبند سلامتی خود را بهبود بخشید و Mi Band 1s را منتشر کرد. Mi Band 1S بسیار شبیه به نسخه اول Mi Band بود به جز اینکه به سنسور ضربان قلب مجهز شده بود. هم اکنون Xiaomi نسل جدیدی از مچ بندهای سلامتی را با ویژگی ها و ویژگی های بیشتری ارائه می دهد تا سهم بیشتری از بازار را در دستبندهای بهداشتی به دست آورد. شیائومی دستبند سلامتی جدید خود را به صفحه نمایش 0.42 اینچی مجهز کرده است تا بتواند دستبند سلامتی خود را مانند یک ساعت هوشمند جلوه دهد.

اگرچه نوت 2 از قیمت کمی برخوردار است ، اما بدنه دستگاه از دوام بالاتری برخوردار است و از نسخه قبلی خود پیشرفته تر به نظر می رسد. دستبند از دو قسمت تشکیل شده است ، دستبند و ماژول. پس از باز کردن محصول ، کاربر فقط باید ماژول را روی موقعیت مچ دست در وضعیت دلخواه قرار دهد. برای شارژ مجدد دستبند هوشمند باید از ماژول جدا شوید زیرا پولی که کابل USB در آن قرار گرفته است قابل مشاهده نیست.

خوشبختانه این ساعت ضد آب و ضد گرد و غبار است و گواهینامه IP67 این موضوع را تأیید می کند ، بنابراین گزینه خوبی برای شناگران است. صفحه نمایش از مقاومت خراش نسبی خوبی برخوردار است. یک دکمه خازنی برای تعامل کاربر با دستگاه به بدنه این دستبند وصل شده است. بند 2 دارای صفحه 0.42 اینچی است و از یک صفحه نمایش oled تشکیل شده است. اطلاعاتی از قبیل زمان ، مراحل ، کالری مصرفی و هزینه باقی مانده را می توان در این صفحه یافت. شیائومی برای محاسبه تعداد مراحل انجام شده ، الگوریتم جدیدی را طراحی کرده است. بر اساس این الگوریتم جدید ، بند بند mi 2 باند تعداد مراحل را با دقت بیشتری نسبت به نسخه قبلی خود محاسبه می کند.

در انتهای دستبند روی پوست دست ، سنسور ضربان قلب قرار دارد. همچنین دو پین شارژ وجود دارد که از طریق کابل اختصاصی به منبع تغذیه متصل می شوند. بند مچ دست از جنس سیلیکون است و از مواد ضد عرق ساخته شده است و نسبت به مدل های قبلی کار راحت تر است. اگرچه این بند بسیار با دوام است ، در صورت آسیب دیدن ، کاربران می توانند رنگ های مشکی ، نارنجی ، سبز و آبی موجود در بازار را خریداری کنند.

یکی از ویژگی های جالب دستبند سلامتی جدید شیائومی این است که شما را به فعالیت بیشتر ترغیب می کند. اگر این کار را مدت طولانی انجام ندهید ، موتور لرزش Mi Band 2 برای عملکرد شما ارتعاش می کند ، "این & # 39 ؛ قیمت ارزان برای صرفاً نادیده گرفتن نیست ، ما این بند بند هوشمند را به عنوان بهترین دستبند. ما کم هزینه را انتخاب کردیم زیرا دارای ویژگی های برجسته همراه با قیمت پایین است. "

این دستبند هوشمند در بازار ایران حدود 250 هزار تومان قیمت دارد

ارزش خریدن دارد:

نمایش ضد آسفالت باتری زیتون نسبت به سایر رقبا دوام بیشتری دارد و در دسترسی به راحتی کار می کند

معایب:

گروه افتخار هواوی 4: بهترین دستبند ورزشی هوآوی ورزشی

هواوی یکی از پیشگامان دستگاه های هوشمند از جمله روتر ، مودم و گوشی است. این شرکت دارای یک برند فرعی به نام آن است که وظیفه تولید بندهای مچی را بر عهده دارد. Honor Band 4 جدیدترین و پیشرفته ترین مچ دست بهداشتی افتخاری تا به امروز است. از نکات برجسته این دستبند می توان به طراحی زیبا ، صفحه نمایش شفاف و باتری قدرتمند آن اشاره کرد. با این حال ، در مورد Huawei 4. چیزهای خوب دیگری نیز وجود دارد. به عنوان مثال ، این دستبند می تواند همه اعلان ها را از تلفن هوشمند شما دریافت کند ، اما در برنامه واتس مشکل دارد. همچنین ، ویژگی ردیابی خواب آن ، گرچه پیشرفته تر از Xiaomi & # 39؛ است ، تفاوت چندانی با هم ندارد.

آن برای ساخت این دستبند از لاستیک نرم سیلیکونی استفاده کرده است که اگرچه کمی سفت و سخت اما به اندازه کافی محکم است که بتواند روی آن دست بگیرد ، با این وجود پس از مدتی به این بند عادت می کند و احتمالاً حتی بعد از مدتی. شما برنده شد & # 39؛ t! Honor Strip 4 در سه رنگ مشکی ، سفید و صورتی موجود است. تسمه ها و رنگ های مختلفی در بازار وجود دارد که می توانید به جای این رنگ ها از آنها استفاده کنید ، اما اصل نیستند و توسط شرکت های دیگر ساخته شده اند.

نمایشگر دستبند هوشمند هواوی آن 4 و همیشه روشن نیست. مانند تلفن های هوشمند ، برخی از ساعت های گران قیمت و بندهای مچی که نمایش داده می شوند دارای ویژگی های نمایشگر همیشه روشن هستند ، اما می توانید صفحه را با لمس یا چرخاندن دست خود روشن کنید ، خوشبختانه این دو کار ، نمایشگر Honor Band 4 & # 39؛ در کمتر از نیم ثانیه پاک خواهد شد.
واحد برق 4 با استاندارد 5ATM در آب تا عمق 50 متر مقاومت می کند. با این حال ، این شرکت اظهار داشته است که نباید از آن در زیر آب گرم استفاده شود. این بدان معنی است که شما نمی توانید آن را با خود به حمام ببرید ، اما مشکلی در استفاده از آن در استخر ندارید.

علاوه بر شمارش مراحل ، Honor Band 4 از ویژگی های دیگری از جمله دویدن در فضای باز و سرپوشیده و سالن بدنسازی در سالن بدنسازی نیز برخوردار است. این دستبند هوشمند همچنین دارای سنسور ضربان قلب است که می تواند ضربان قلب شما را در طول ساعت اندازه گیری کند. بعد از یک کیلومتر ، این دستبند هوشمند به طور پیش فرض تکان می خورد ، اما در صورت تمایل می توانید آن را تنظیم کنید.

بند مچ بند هوشمند Huawei Ener

Honor Band 4 همچنین می تواند اطلاعاتی مانند سرعت ، کالری مصرفی و ضربان قلب شما را در طول روز اندازه گیری و نمایش دهد اما از GPS استفاده نمی کند اما از شتاب سنج 6 محوره استفاده می شود. هنگام اتصال دستبند به تلفن هوشمند ، تمام اطلاعاتی که جمع آوری می کند بصورت خودکار در برنامه Huawei Health ذخیره می شود که این یک مزیت مفید و مفید است.
Huawei Health فقط مخصوص بندهای Huawei و Ener نیست و در اکثر دو مارک هوشمند گوشی هوشمند قابل استفاده است.

این دستبند برای نظارت بر دوندگان ایده آل است & # 39؛ سلامتی. به طور کلی ، برای دونده های معمولی و برای کسانی که به دنبال کالای ارزان تر Fitbit هستند ، بسیار مفید است. وی ادامه داد: اگر شما یک دونده حرفه ای هستید ، اگر عاشق ورزش هستید ، اگر دوست دارید شنا Band Huawei All A & # 39؛ همه چیز مورد نیاز شماست ، ما این دستبند هوشمند را به دلیل قیمت و ویژگی های آن به عنوان بهترین ورزش انتخاب می کنیم. رقیب "

بعد از کمی جستجو متوجه شدیم که گروه افتخار هوآوی 4 در بازار ایران حدود 300000 تومان است ، البته می توانید بیشتر جستجو کنید و قیمت پایین تری پیدا کنید.

ارزش خریدن دارد:

نمایشگر OLED شیشه ای با کیفیت بالا قیمت بسیار مناسب دستبند سالم مناسب برای ورزشکاران طراحی زیبا طراحی باتری

معایب:

سیستم هشدار اندکی ضعیف صفحه نمایش نمایش سریع استراحت Honor Band 5 Global: Bandh 2019honor 5 بهترین دستبند سلامتی روی یک میز

افتخار هواوی همیشه دستبندهای اقتصادی خوبی تولید کرده است و اکنون Honor Band 5 global جدیدترین در این محصولات است و سعی در جذب بازار و کاربران دارد ،

Honor Band 5 بین راه اندازی Honor 20 Pro و Honor View 30 به همراه یک دستگاه پوشیدنی جدید دیگر ، Honor Watch Magic اعلام شد. ساعت مچی بسیار مناسب تر از رقیب خود ، Fitbit Alta HR است. در نگاه اول ، Honor Band 5 و مدل قبلی که مورد بررسی و معرفی آن قرار گرفتیم ، Honor Band 4 بسیار شبیه به هم هستند اما پیشرفت هایی در این زمینه وجود دارد. طراحی این نسخه تفاوت چندانی با نسخه قبلی آن ندارد. در اینجا توابع مانند صفحه رنگی و دکمه مجازی در زیر آمده است. البته مدل جدید مجهز به نمایشگر OLED با وضوح تصویر 120 در 240 پیکسل و شیشه 2.5-D است. بند مچ 5 می تواند پیام های متنی ، چت و همچنین QQ را نمایش دهد. طبق گفته سازنده ، باتری 100 میلی آمپر ساعت تا دو هفته دوام خواهد داشت.

دستبند Aner 5 همچنین به یک سنسور ضربان قلب نوری مجهز است که از سنسور TruSeen 3.5 استفاده می کند و کمی جدیدتر از مدل قبلی است ، مجهز به سنسور نسل سوم. سایر ویژگی ها شامل اضافه کردن سنسور SpO2 (غلظت اکسیژن خون) است. این سنسور حتی در دستبندهای اتومبیل گرا موجود نیست و ممکن است برای افرادی مانند کوهنوردان یا افراد مبتلا به بیماری های خاص مانند هیپوکسی مفید باشد.

دستبند جدید هواوی همچنین ضد آب است (از عمق 5 تا 50 متر) و می تواند 10 تمرین مختلف از جمله شنا را شناسایی کند. یكی از ویژگی هایی كه در نسل قبلی درج نشده است (پیشرانه 4) و به این مدل اضافه شده می تواند GPS باشد كه می تواند به میزان قابل توجهی در عمر باتری تأثیر بگذارد. بسیاری این دستبند را با استفاده از سخت افزار و قیمت های مشابه ، به عنوان رقیب مستقیم دستبندهای شیائومی می بینند.

سنسور شش محوره در این مچ بند چهار حالت اصلی شنا را تشخیص می دهد و می تواند سرعت ، مسافت و تعداد کالری را آنالیز کند. آن همچنین تم های ویژه ای را برای دستبند جدید خود انتخاب کرد که زیبا به نظر می رسند. این برای کسانی که دوست دارند ظاهر دستبندهای خود را تغییر دهند ، کار می کند. "ما این محصول را به عنوان بهترین بند دستی هوشمند انتخاب کردیم زیرا علاوه بر ویژگی های منحصر به فرد آن ، قیمت بسیار خوبی نیز دارد ، اگر به دنبال بهترین ها هستید ، البته انتخاب شما باید باند افتخاری 5 جهانی باشد."

قیمت این بند بند در بازار ایران حدود 370،000 تومان است.

ارزش خریدن دارد:

سیستم ردیابی خواب بسیار دقیق است و جزئیات بزرگی را برای افراد مسن ارائه می دهد. صفحه نمایش آب آمول قدرتمند

معایب:

فقط چند مورد نسبت به مدل قبلی mi band 4 تغییر یافته است: بهترین دستبند سلامتی Xiaomi & # 39 (مچ دست هوشمند برای همه نسل ها) بند بند 4 روی یک میز

به لطف قیمت پایین ، Xiaomi Mi Band به یکی از محبوب ترین محصولات تکنولوژی پوشیدنی در جهان تبدیل شده است و اکنون در جهان حاکم است. شیائومی به تازگی از جدیدترین نسل دستبندهای هوشمند Mi Band 4 خود رونمایی کرده است که به طور گسترده به عنوان بزرگترین بروزرسانی این شرکت در صنعت دستبند بهداشتی شناخته می شود ، بگذارید نگاهی به Mi Band 4 بین Xiaomi & # 39؛ s بیندازیم.

برخلاف سایر محصولات ارزان قیمت ، بسیار شیک و درجه یک به نظر می رسد و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این محصول در طراحی کم حجم و با قیمت نسبتاً کم ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد.

در مورد Mi Band 4 ، بزرگترین شگفتی این صفحه نمایش AMOLED ، دستبند سلامتی است. دارای رزولوشن 1 * 2 پیکسل است و بزرگترین بروزرسانی دستبند در مقایسه با نسخه قبلی خود ، گروه 3 است.

با تشکر از صفحه نمایش RGB در بخش 4 ، می توانید اطلاعات مربوط به رنگ برنامه Mi-Fit را در مچ دست خود مشاهده کنید. البته نمایشگر باند mi 4 & # 39 ، تمام صفحه نیست و حاشیه هایی در کنار آن وجود دارد.

جدا از نمایشگر با صداقت ، دو مورد Mi Band 4. نیز وجود دارد. اول اینکه ، شیشه روی صفحه نمایش این دستبند مقاوم در برابر خراش است و دوم اینکه ، شیشه دارای طراحی 3.5 بعدی است که زاویه دید را تقویت می کند. صفحه نمایش بهبود دیگر نسبت به نسخه قبلی افزایش میزان روشنایی صفحه نمایش است. در گروه باند 3 شما می توانید صفحه را مستقیماً در نور مستقیم خورشید بخوانید ، اما صفحه نمایش در 4 باند این مشکل را ندارد و مشکل برطرف شده است.

می بند 4 فقط 24 ساعت می توانیم با سرعت کافی داشته باشیم و بتوانیم از TPU (پلی اورتان ترموپلاستیک) برخوردار شویم و با هم دوست داشته باشیم.

این دستبند هوشمند در رنگهای موجود است ، و همچنین می توانید آن را به عنوان امکان پذیر تهیه کنید. از نظر باتری این دستبند سلامتی بسیار عالی است ، کلا دستبندهای شیائومی به باتری قدرتمند مشهور است. Mi Band 4 ویژگی های جالبی را ارائه می دهیم. به عنوان مثال ، اگر خودتان راضی هستید برچسب کنید یا خودتان را به عنوان رئیس بچرخانید ، صفحه نمایش خالی کنید و به راحتی بتوانید روشن شوید.

در ویدیویی زیر که بر روی Vod ایرانی آپارات برای شما بارگیری مجدد وجود دارد با دسترسی به گروه من 4 بیشتر بخوانید:

این دستگاه با سرعت متوسط ​​، سنسور ضربان قلب و سنسور بسیار محوره برای ردیابی حرکات ورزشی است. این مچ دست می تواند قابلیت های ورزشی ورزشی دوستی ، دوچرخه سواری ، شنا و غیره را در اختیار شما قرار دهد.

اطلاعات ارائه شده شامل عناصر معمول با سرعت بیشتری ، افزایش سرعت ، افزایش سرعت ، افزایش سرعت کافی در اختیار سربازان می توان و غیره است ، می توانید سنسور ضربان قلب خود را محاسبه و مشاهده کنید (هر 5 یا 31). از سایر خصوصیات این دستبند سلامتی اصلاح رد خواب است ، شما می توانید به راحتی (خواب عمیق و سبک). خوب استادیید این ساعت هوشمند است و می تواند فارسی سازی کند. "ما این دستبند سلامتی را به عنوان مقاله مچ بند شیائومی انتخاب کردید تا بتوانید به عنوان سریال خودتان بخواهید که بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید و بتوانید 2 بار با شما تماس بگیرند و از نظر کیفیتی که دارند ، بتوانند از خدمات ویژه ای برخوردار شوند. اختصاصی است و هر کس در هر سنی می تواند از آن استفاده کند "

قیمت این موچ بند هوشمند 300000 تومان است.

قیمت خرید:

صفحه نمایش آمل شده است ضد ابباتری با دواممناسب برای همه نسل هاقسمسیونقابابلیت سفارشی سازی بالا

معایب:

کابل شارژ کوتاه است و به تبلیغات گمشخص می شود

در این مقاله به صورت مفصل در دست دستبندهای سلامتی شیائومی و هواوی با شما کوردی ، می توانید با شما صحبت کنیم و یا با شما صحبت کنیم و بعد از خوانندگان این مقاله را پیدا کنید ورزشی دو مورد است که حتماً می بینید ، می توانید با ارائه قیمت آن ، متناسب باشید.

از بین مچ بندهای هوشمند بهترین یک روایت است که می توان آن را تصدیق کرد یا قصد آن را دارد؟ نظرات جالب خود را با ما در میان دیدید ، بی صبرانه مشاهده کنید

این مقاله رو چه قدر دوست داشتی؟

(اطلاعات: 1 حق رای: 4)

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

1 + 8 =