تغییر پیشوند جداول وردپرس یک منبع قدرتمند ارائه شده برای ارائه مجوز سایت

سعید ناصریسعید ناصریمارس 10, 20202min0

سلام دوستان ·
در آموزش های جدید به روش های مختلف ، شما را قادر می سازد و از هک ارزیابی وردپرس استقرار کنید. ترفندهایی که رعایت آن را دارند ، می توانند از بین بروند. هر سیستم مدیریت پایگاه داده می توان با هدف سودجویانه ویژه. تیم خدمات وردپرس به عنوان محترم در حال حاضر می توانیم با استفاده از پایگاههای امنیتی و رفع نواقص در مورد ارائه خدمات بین المللی خود به شما اجازه دهیم تا به شما بازگردند. با استفاده از روش های خاص ایمنی ، تغییر در پیشرو جداول وردپرس برای استفاده از مواد مخدر SQL است.

دلایل تغییر پیشوند جداول وردپرس

صاحب مهم ترین بخش های هر وب سایت ، دیتابیس این است. داده های پایه وردپرس وظیفه موجود و دارای اطلاعات کامل در سایت برادرده است. در نتیجه ، آن را به یک هدف جذاب و کارا برای هکرها و اسپم ها تبدیل کنید که کاد مخربی را به SQL تزریق می کنید. امکان نصب وردپرس ، اکثر موجود در پیشوند پیش فرض جداول پایگاه داده در آن wp_ است.

آموزش تغییر پیشوند جداول سایت های وردپرسی

نکته مهم: قبل از شروع هر کاری می توانید یک نسخه پشتیبان از MySQL وب سایت وردپرسی خودتان را راهنمایی کنید.

این مقاله را می توان در مقاله های دیداری کردیم ، با استفاده از روش های هک کردن سایت تزریق کبیر مخرب به SQL است. از این که در پیشوند ** wp ** به عنوان پیش نمایش فرض روی جداول تنظیم شده ، هکرها برای آزمایش و بارگذاری آن برای انتخاب کردستان. در این آموزش می توانید با استفاده از روشهای پیشنهادی خود در اختیار شما قرار دهیم و می توانیم از طریق وب سایت وردپرسی در اختیار شما با استفاده از محافظ کرد.

مرحله اول: تغییر پیشوند جداول در پرونده wp-config.php

با استفاده از سرویس گیرنده FTP یا مدیر فایل به هاست خود رجوع کرده و فایل wp-config.php را برای شما ارسال کنید. در نتیجه می توانید $ table_prefix را در جستجو جستجو کنید.

برای این قسمت می توان هر حد دلخواهی از اعداد ، حروف بزرگ یا اختصاصی تعریف کرد. بعد از این می توانید خود را دنبال کنید و به عنوان رئیس بروید بروید. در این آموزش ، از wp_1secure1_ به عنوان پیشوند جداول دیتابیس استفاده ایم.

بعد از این که بخواهید در پرونده wp-config.php پایگاه داده نامگذاری کنید ، وب سایت خود را به شما ارائه می دهد ، می توانید بخش "DB_NAME" را به نام دیتابیس شماست.

مرحله دوم: به روزرسانی کامل پایگاه داده جداول

در این مرحله از تغییر پیشوند جداول وردپرس می توانید پایگاه داده خود را به روز کنید. این کار را می توان با استفاده از phpMyAdmin عمل داد.

نام پایگاه داده ای که در مرحله جدیدی در پرونده ها وجود دارد در این قسمت برای مشاهده همین دیتابیس بگردید.

هر دیتابیسی در وردپرس به پیش نمایش پیش فرض 12 جدول است و هر کدام از این ها بعد از تغییر پیش بینی می شود به روز جدید. به عنوان بخش SQL در phpMyadmin می توان این کار را با سرعت بیشتری انجام داد.

تغییر پیشوند جداول وردپرس به عنوان یک بار دیگر و دسترسی سریع به شما امکان پذیر است ، می توانید از پرس و جوید SQL برای سرعت بخشیدن به کاربری دیگری استفاده کنید. برای به روزرسانی مجدد یک لیست کامل جداول پایگاه داده خود را از قطعه کد زیر استفاده کنید.

جدول RENAME `wp_commentmeta` TO` wp_1secure1_commentmeta '؛
جدول RENAME `wp_comments` TO` wp_1secure1_comments؛
جدول RENAME `wp_links` TO` wp_1secure1_links`؛
جدول RENAME `wp_options` TO` wp_1secure1_options`؛
جدول RENAME `wp_postmeta` TO` wp_1secure1_postmeta`؛
جدول RENAME `wp_posts` TO` wp_1secure1_posts؛
جدول RENAME `wp_terms` TO` wp_1secure1_terms '؛
جدول RENAME `wp_termmeta` TO` wp_1secure1_termmeta`؛
جدول RENAME `wp_term_relationships` TO` wp_1secure1_term_relationships`؛
جدول RENAME `wp_term_taxonomy` TO` wp_1secure1_term_taxonomy '؛
جدول RENAME `wp_usermeta` TO` wp_1secure1_usermeta`؛
جدول RENAME `wp_users` TO` wp_1secure1_users`؛

شرح از قالب یا ارتونهای وردپرسی را می توان جداگانه اضافی در پایگاه داده می دهد. در صورت داشتن بالاتر از 12 جدول در پایگاه داده پایگاه داده MySQL خود ، می توانید با مراجعه به لیست دسترسی به لیست پرس و جو SQL را نیز اضافه کنید و سپس آن را راهنمایی کنید.

راه سوم: Abstract کردن گزینه های جداول و usermeta

با استفاده از برنامه های اضافی ، امکان دسترسی به این برنامه وجود دارد ، می توانید از پایگاه داده های موجود در پایگاه داده شده و به صورت اختصاصی به روزرسانی اجازه دهید. برای این هدف می توان پرسنل و جویی را روی جداول usermeta و گزینه های تعیین کرد کرد. برای گزینه های جدول باید از دستور زیر استفاده:

SELECT * از `wp_1secure1_options` WHERE` option_name` LIKE '٪ wp_٪'

و برای جدول usermeta باید از دستور زیر استفاده:

SELECT * از `wp_1secure1_usermeta` WHERE` meta_key` LIKE '٪ wp_٪'

با استفاده از پرس و جو در SQL ، می توان از پرسشنامه SQL تعریف کردید ، نمای پیشوندهای جداول از wp_ به پیشوند جدید و تنظیمات خود را تغییر داد. با استفاده از گزینه های ارائه شده ، می توانید گزینه های مختلفی را در اختیار شما قرار دهید.

تنظیم پیشوند جداول وردپرس در حال نصب

روش ارائه شده برای تغییر پیشوند جداول وردپرس بودجه ، وردپرسی که نصب شده است! اگر در حال نصب یک وردپرس جدید باشید نیازی به اجرای برنامه عالی است. پروژه در طول مدت اجرای دقیق نصب شده است و می توانید با پیش بینی جداول راتنظیم کنید:

اگر بتوانید بتوانید به راحتی تغییر دهید ، پیش بینی کنید و به شما اجازه دهد که بتوانید از آن استفاده کنید.

جمع آوری اطلاعات

هر سیستم مدیریت تأسیس فارغ از اختیار آن ، می توان طعمه مجاز سودجو و خرابکار تصحیح کرد. تأیید مجوز برای تأمین امنیت و پیشگیری از هک ویرایش وب سایت وردپرسی قدرتمند است که بتواند به شما پیشنهاد دهد تا بتوانید به راحتی اقدام کنید. این از این روش ها می توان به پیش بینی جدا و وردپرس است. برای این که بتوانیم در پرونده پیکربندی وردپرس این تنظیمات را تنظیم کرده و از پیش تعیین شده استفاده کرده و به phpMyAdmin دسترسی پیدا کنید در بالاترین میزان نشان از فیلدهای دو جدول usermeta و گزینه های تغییر یافته. در ارائه اطلاعات پیش بینیها تغییر داده شده و از این پس جدا شده با پیشوند جدید در محدودیت. با دیدن این گزینه می توانید از SQL خود یک نسخه را انتخاب کنید.

در مواردی که در حال نصب وردپرس می باشد ، نیازی به انجام کار با عنوان دقیق شده است. فقط کافی است که حین تصمیم نصب کنید پیش بینی می شود خود را جداگانه خود را در فیلد مشاهده کنید.

موفق باشید 🙂

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

7 + ده =