چگونه و با چه روشی بهترین نتیجه را از کتاب خوادن دریافت میکنیم؟

سعید ناصرینوامبر 13, 20211min0

روش خواندن مناسب روش خواندن راست و خواندن تیز است; شما شنیده ام که با یادگیری روش خواندن تیز, شما می توانید خواندن هر 100 صفحه یا بیشتر ساعت. شاید شما هم گفتید که ما نیازی به نگرانی در این مورد نداریم بنابراین با افزایش سرعت خواندن میزان درک مطلب که دیگر کشور را کاهش نمی دهد. چرا این کار به طور خودکار زمانی که بهتر است به تمرکز برای سرعت بخشیدن به خواندن. در نتیجه بهتر شما را درک خواهند کرد. ما نمی خواهیم این اظهارات را رها کنیم. یکی از این موارد درست است: مهم نیست که تمرکز و توجه بیشتری به مطالعه ذهن داده شود احتمالا درک بهتری از چیزی است که می خواهید به او منتقل کنید. و اگر شما واقعا قادر به سرعت بخشیدن به یادگیری و روش های که شما تدریس می شود. توجه شما به افزایش اندازه درک در همان زمان متمرکز خواهد شد زمان بیشتری را. اما واقعیت این است که هیچ کس از جمله کسانی که دارای اب هستند در جستجوی شواهدی از اثربخشی روش های کم چرب نیستند. من نمی تواند انکار کند که این مربوط به این واقعیت است که “نوع چیزی” شما در حال خواندن باید “سرعت دیگری” مکالمه استفاده کنید. البته, یک داستان در یک مجله و یا مجموعه ای از داستان های کوتاه و خرید کتاب کودک و نوجوان را می توان بسیار ساده تر و سریع تر از یک کتاب در مورد چگونه اجزای مختلف اتومبیل کار به عنوان خوانده شده. و این کتاب دوم بسیار سریعتر از یک کتاب در مورد فلسفه خوب و بد در جهان است.

کتاب کودک و نوجوان

می تواند به شما خواندن و درک به سرعت?

به نظر ما مشکل اصلی نسل ما امروز در زمینه خواندن و خرید کتاب و درک بیشتر است که ما یک “سطح پایین یادگیری”نیست. مشکل بسیار جدی تر و عمیق تر است. مشکل این است که ما کمترین “اهمیت تفکر برای درک” را می دانیم یا شاید مهمترین دلیل این مشکل این است که ابزارهایی که در دهه های اخیر در زندگی ما ظاهر شده اند و به سرعت در حال گسترش هستند به گونه ای طراحی و توسعه یافته اند که به نظر ما اثرات غیر ضروری را ایجاد می کند. هنگامی که شما به این واقعیت است که به جای خواندن یک کتاب معتبر در مورد جنگ جهانی دوم استفاده, مستند شما در حال تماشای جذاب در این زمینه است, و یا زمانی که شما به مصاحبه متخصص در رادیو و تلویزیون گوش دادن به دلیل افزایش تعداد طلاق بیش از مطالعه کار تحقیقاتی جدی در این زمینه, میل بسیار طبیعی است, به نظر می رسد که گزیده ای از “نیروی ما در مورد فکر” ساده تر است. از قضا, حتی زمانی که تصمیم به بررسی این کتاب توجیه شده است, مثلا, “چگونه به گسترش ایده از طبیعت, طرفدار برهنگی, و نه در مورد ایجاد, طرفدار برهنگی در زمینه پیدایش گونه های مختلف جانوری” برای کتاب. ما معتقدیم که نباید این کتاب را به دست خودمان و جدی بودن ابتدای خواندن بدهیم بلکه برای اینکه استاد شویم باید کتابی برای درس دادن یا نیاز داشتن به کتاب و دفترچه راهنما باشد و گام به گام بفهمیم که چگونه از این کتاب برای خودمان استفاده کنیم. این یک عادت است که یکی از دلایل اصلی برای رشد است, نه اعتماد به نفس, اما قدرت علمی فکر که باعث می شود ماست. اضافه کردن به این که ما هر گونه توجه به استفاده از روش تدریس درست زمانی که ما به کتاب پرداخت نمی کند.

هدف ما چیست که ما چیزی به عنوان خوانده شده?

روش صحیح مطالعه هدف اصلی خواندن هر کتاب درک این است که نویسنده قصد دارد این را به ما منتقل کند. هرچه نویسنده بیشتر بداند که در کتاب چه نوشته شده است فهم کامل کتاب اگر از روش تدریس درست استفاده کنیم راحتتر است. شاید اگر, زمانی که شما خواندن یک کتاب به احساس بسیار راحت, محتوا می تواند درک, به این نتیجه برسند که این کتاب خواندن خوب است که شما را انتخاب کرده اند; یا, در حالی که مخالف درست است!

اگر به موقع هنگام خواندن کتاب با استفاده از روش مناسب زمان مطالعه متوجه شوید که هر کدام از چیزهایی که میخوانید متوجه نمیشوید یا محتوایشان در مورد شما خیلی کم است.. شاد باشید; شما می توانید سفارش یک کتاب خوب برای افزایش دانش خود را در مورد خودتان است که شما را انتخاب کرده اند.

چرا? دلیل بسیار روشن است.

کتابی که شما را به چالش می کشد بالاتر از شما است. بنابراین اگر سعی کنید این کار را انجام دهید شما را به سطح نهایی می رساند و شما را بالا می برد. به شرطی که شما در قالب یک “خواننده فعال” شرکت کنند و عقب نشینی نیست و یا پنهان در قسمت اول که به استاد و راهنمای پایبند!

بازدید در تاریخ برای پیدا کردن زمانی که این اتفاق خواهد افتاد, و همچنین, اولا, نابرابری در درک موضوع کتاب بین نویسنده و خواننده, که باید وجود داشته باشد, و در مرحله دوم, خواننده می تواند به طور کامل و یا تا حدی غلبه بر نابرابری.

4 سوال مهمی که باید قبل از خواندن یادداشت کنید:

راه درست برای مطالعه خواندن چند سطحی هر کتاب علمی محبوب بسیار مهم است که سوال شما توجه داشته باشید را ببینید, و در حالی که خواندن, یک سوال بپرسید و سعی کنید برای رسیدگی به تحقیقات صحیح, پاسخ به این نتیجه در پایان مطالعه, کاملا یا تا حد زیادی, کتاب برای تشخیص.

  • سوال اول این است: موضوع کلی این کتاب چیست?
  • سوال دوم این است: جزییات کتاب که در موضوع کلی بیان شده است و چگونه نویسنده سعی کنید به بیان چیست?
  • سوال سوم: این چیزی است که این کتاب می گوید در مورد این موضوع, این نیست?
  • سوال چهارم: محتوای این کتاب مهم?

مراحل است که ما همچنان به شما یاد می دهد برای یادگیری راه درست برای یادگیری شامل قوانین است که کمک خواهد کرد که شما پاسخ به این پرسش ها و یادگیری سودمند. قبل از ترسیم قوانین خواندن, شما باید بدانید که خواندن به طور کلی متشکل از 2 سطح: سطح اول خواندن کوتاه است و سطح دوم از خواندن تحلیلی است.

کتاب روانشناسی

سطح اول: خواندن مرور کلی

روش صحیح یادگیری دانش, شاید شما یک خواندن کوتاه به نام پیش بینی; و یا خواندن تیز. در خواندن کوتاه, هدف این است که برای رسیدن به توانایی شناختی عمومی و بررسی کتاب در مدت زمان محدود. ویژگی اصلی خواندن در یک نگاه این است که زمان باید محدود شود.

بنابراین, به منظور قادر به انجام این کار به درستی در سطح روش تحقیق صحیح, حتما به یاد داشته باشید که ما باید سعی کنید به درک کلمات, عبارات و یا صفحات یک کتاب دشوار; همچنین, اما شما باید عبور, نکردن پزشکی زمان خاصی اختصاص داده شده به دانش, و بر اساس روش های که مربوط به… نگاهی به کلی از کتاب “پیروزی”.

عنوان کتاب را بخوانید و اگر زیرنویس وجود داشته باشد هر دو را بخوانید. سپس به لیست کتاب ها بروید و سعی کنید خود را با ساختار کتاب و بخش های مختلف خود بر اساس لیست اشنا کنید. چگونه به سازماندهی فصل ها و بخش های مختلف به شما می دهد یک ایده خوب از بحث و چگونه نویسنده در حال حرکت است در کتاب خود. برخی از نویسندگان از افراد مشهور در مورد این کتاب می خواهند نظر خود را در مورد این کتاب بنویسند که در ابتدای کتاب منتشر خواهد شد. این نوشته ها به نام ” تایید.”اگر در کتابی که میخواهید بخوانید تقریب یا تقریبی وجود دارد باید همزمان بخوانید. این علاوه بر شناختن نظرات دیگران نیز احتمالا انگیزه یادگیری را افزایش می دهد. اکثر کتاب های مدرن, پشت جلد خود, قرار دادن چند خط برای خرید کتاب روانشناسی. این می تواند خلاصه ای از محتویات کتاب یا بخشی از مقدمه یا متن کتاب باشد. خواندن این چند خط را فراموش نکنید. کتاب های بسیاری در پایان انتشار یک لیست از نام اعلام, کلمات و اصطلاحات مورد استفاده در کتاب. خواندن این بخش نیز بخشی از وظیفه شما در خواندن کوتاه است. به کتاب بروید و مقدمه اش را بخوانید. سپس در یک زمان از طریق بخش ها و فصل های کتاب بروید و پاراگراف را که باید اول بخوانید و اگر در انتهای هر فصل خلاصه ای وجود دارد نیز بخوانید. در برخی موارد ایده خوبی است که چند صفحه از یک کتاب را بخوانید تا خودتان را با نثر نویسنده اشنا کنید.

در پایان فراموش نکنید که به چند صفحه پایانی کتاب بروید و با دقت بخوانید. تقریبا هیچ نویسنده ای وجود ندارد که وسوسه نشود یک پایان خوب و یک خلاصه کوتاه حاوی نتیجه گیری های خود را بنویسد. شما باید تمام این مراحل را در یک کتاب 300 تا 400 صفحه در عرض یک تا دو ساعت تکمیل کنید. و اغلب اگر این کار را به خوبی و با تمرکز انجام دهید می توانید تصمیم بگیرید که این کتاب را به صورت تحلیلی بخوانید.

خرید کتاب

نکاتی برای بهتر نرم افزار, خواندن, کوتاه و سریع روش یادگیری صحیح

* روش صحیح مطالعه نتیجه هنگام خواندن و خرید آنلاین کتاب پیچیده هرگز کشف معنای کلمات و اصطلاحات و یا نمی فهمید چه شما را درک نمی متوقف نمی شود. اغلب فرصتی برای درک یک کتاب بزرگتر و بهتر, یک مکث, نامناسب, و غیره. اما در طول دوره خواندن دوم و سوم اطمینان حاصل کنید که می توانید. “به یاد داشته باشید که حتی اگر این کتاب دوباره نوشته شده است,” درک نیمی از کتاب یک مشکل است. خیلی بهتر از دیدن او!”

برای مثال اگر می خواهید شاهنامه را بخوانید نیازی نیست که سعی کنید تمام کلمات و قطعات را بفهمید به سرعت و بدون وقفه بخوانید و سعی کنید سطحی بخوانید و بفهمید. اگر شما سعی کنید به درک پیچیدگی های خاص, شما را به محتوای اصلی از دست دادن, و در نتیجه شما قادر نخواهد بود به دنبال حوادث کتاب و رگرسیون خود. اگر شما یک سرعت خواندن کند, احتمالا بهترین راه برای حل مشکل کندی و مکث در چشم است که به دنبال انگشت خود را در حالی که مکث دو طرفه زیر جملات حرکت می کند. این عمل هر دو سرعت شما را تسریع می کند و به افزایش تمرکز شما کمک می کند. البته, معمولا به یاد داشته باشید که شما را به سرعت تفکر مناسب, شما می توانید از نسبت به سرعت روش چشم به عنوان خوانده شده; بدین ترتیب, باید وجود داشته باشد بدون سرعت خواندن, شما به سرعت متوجه است که شما در حال تعدادشان کمتر.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

14 + 14 =

Powered by mihanseo