با نحوه بازیابی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام آشنا شوید

سعید ناصریاکتبر 24, 20211min0

مجموعه: ترفندهای اینترنتی

ویژگی جدید اینستاگرام به شما امکان می دهد استوری های حذف شده را بازیابی کنید

با 5 روش بازیابی پست ها و استوری های حذف شده اینستاگرام آشنا شوید

اگر از حذف پست ها یا استوری های خود پشیمان هستید یا ناخواسته پست ها و استوری های حساب اینستاگرام خود را حذف کرده اید ، نیازی به نگرانی نیست ، در اینجا چند راه برای بازگرداندن پست ها و استوری های شما آمده است. ما می خواهیم ، به ما بپیوندید

دلایل حذف محتوای صفحه شخصی اینستاگرام

گاهی ممکن است ناخواسته یک پست یا محتوا را از اینستاگرام خود حذف کنید ، یا از حذف محتوای مربوطه پشیمان شوید ، یا دلایل مهم تری مانند هک شدن وجود داشته باشد.

اگرچه امنیت این برنامه بسیار بالا است ، اما هکرها را نباید دست کم گرفت و گاهی اوقات ممکن است هر کاری انجام دهند و باعث شود تمام خاطرات شما در اینستاگرام ذخیره شده یا از اینستاگرام به عنوان منبع درآمد استفاده می کنید ناپدید می شود ، اما شما این کار را نمی کنید. باید نگران بود ، زیرا اینستاگرام قابلیت های بیشتری دارد.

ما این ویژگی ضد هک را به شما معرفی می کنیم که به افراد اجازه می دهد محتوای حذف شده خود را برگردانند ، در روش دوم می توانید مراحل این ویژگی را دنبال کنید ، اما تمام روش هایی که ممکن است به شما کمک کند را به شما خواهیم گفت ، اما قبل از آن ما توضیح مختصری در مورد داستان حذف شده بدهید.

استوری های حذف شده اینستاگرام در کجا ذخیره می شوند؟

مهم است بدانید که اگر استوری اینستاگرام خود را قبل از 24 ساعتگی حذف کرده و آن را بایگانی نکرده اید ، برای مدتی در بخشی به نام اخیراً حذف شده ذخیره می شود.

در این بخش حتی اگر محتوای مربوط به igtv و reels را حذف کرده باشید ، قابل مشاهده خواهید بود.

برای دسترسی به این بخش ، ابتدا وارد صفحه اصلی حساب خود شوید ، سپس گزینه سه خطی را در بالا سمت راست انتخاب کنید ، در منوی باز شده تنظیمات را انتخاب کرده و سپس وارد قسمت حساب شوید ، سپس وارد قسمت اخیراً حذف شده شوید. اینجا را بشویید همه پست ها ، داستان ها ، igtv و قرقره ها اخیراً حذف شده اند ، تقریباً 30 روز قابل مشاهده و تصمیم گیری هستند ، پس از آن به طور خودکار حذف می شوند.

شما 30 روز فرصت دارید تا درباره آنها تصمیم بگیرید. پس از این زمان ، بهبود آنها آسان نخواهد بود.

بازگرداندن پست های حذف شده اینستاگرام

اولین راه بازیابی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام: بازیابی از بایگانی

برای بازیابی پست های حذف شده در اینستاگرام ، ابتدا وارد شوید ، سپس وارد صفحه صفحه خود شوید ، گزینه سه خطی را در بالا سمت راست لمس کرده و وارد بخش بایگانی شوید.

در این بخش ، می توانید پست ها و داستان های خود را در دو بخش جداگانه مشاهده کنید. اگر بایگانی کرده اید ، می توانید عکسی را که می خواهید به صفحه شما برای عموم برگردد انتخاب کنید. از این بخش ، گزینه ای به نام Show on Profile به شما می آید. گزینه را انتخاب کنید ، و سپس عکس به صفحه شما باز می گردد.

راه دوم برای بازیابی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام: پست های حذف شده را بازیابی کنید

برای بازیابی داستانهای حذف شده ، آموزش تصویری زیر را دنبال کنید:

ابتدا مانند روش اول در صفحه خود ، گزینه سه خط را باز کنید

در منوی ظاهر شده ، به تنظیمات بروید

سپس وارد قسمت حساب شوید

منویی باز می شود و گزینه حذف شده اخیر را انتخاب می کند

و در آنجا پست حذف شده و اگر مربوط به آن دوره زمانی مشخص باشد ، قابل مشاهده است

در قسمت اخیراً حذف شده ، پستها و داستانهای حذف شده را مشاهده خواهید کرد

حال با انتخاب آن پست و انتخاب گزینه بازگشت ، با صفحه دیگری روبرو خواهید شد. با این تأیید ، اینستاگرام می خواهد از داشتن یک حساب کاربری مطمئن شود و سپس کد را به آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما ارسال می کند.

پس از انجام این کار و انتخاب گزینه "بعدی" ، سپس پست حذف شده اینستاگرام به محتوای اینستاگرام شما باز می گردد.

توجه: این پست ممکن است به قسمت بایگانی برود و از شما خواسته می شود تا آخرین کار را برای بازگرداندن از قسمت بایگانی انجام دهید ، در حالی که وقتی پست شما بازیابی شد ، اعلان به دنبال کنندگان شما نخواهد رسید

راه سوم برای بازیابی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام: با کمک فایل های شخصی بازیابی کنید

حافظه ای را که در آن برنامه Instagram را نصب کرده اید وارد کنید ، به عنوان مثال ، حافظه داخلی گوشی ، توجه داشته باشید که ممکن است تلفن شما روی کارت SD نصب شده باشد و این پوشه نیز روی کارت SD باشد.

سپس وارد قسمت تصاویر شوید ، پوشه مربوط به اینستاگرام را انتخاب کنید و در نهایت در این قسمت ، تمام عکس ها و فیلم هایی را که با اینستاگرام خود ضبط کرده اید مشاهده می کنید و می توانید آنها را به مکان دیگری منتقل کنید.

چهارمین راه برای بازیابی پست ها و استوری های حذف شده در اینستاگرام: حافظه پنهان

ابتدا همان حافظه ای را که برنامه را نصب کرده اید وارد کنید.

وارد پوشه Android شوید و سپس پوشه data را باز کنید

در اینجا پوشه های مخفی همه برنامه ها را مشاهده خواهید کرد و از آنجا که تعداد این پوشه ها زیاد است ، ترجیحاً برای راحتی خود اینستاگرام را به انگلیسی جستجو کنید ، و سپس این پوشه را مشاهده می کنید ، آن را وارد کنید ، وارد پوشه Cache شوید ، از آنجا می توانید عکس مورد نظر خود را پیدا کنید.

روش 5: کمک از برنامه بازیابی

چندین برنامه برای بازیابی عکس ها و فیلم ها وجود دارد ، پیشنهاد می کنیم تلفن همراه خود را با کمک لپ تاپ یا کامپیوتر بازیابی کنید.

حذف دائمی پست ها

اگر می خواهید یک پست را از صفحه اینستاگرام و سابقه حساب خود به طور کامل حذف کنید ، باید وارد صفحه حساب خود شوید ، سپس گزینه سه خطی را در بالا سمت راست انتخاب کنید ، وارد قسمت تنظیمات شوید و سپس وارد قسمت حساب شوید.

مانند مراحل بازگرداندن پست حذف شده ، که در مرحله دوم ذکر شد ، وارد قسمت حذف شده اخیر شوید ، سپس پست مورد نظر را انتخاب کنید ، دو گزینه به شما نشان داده می شود: بازیابی و حذف ، گزینه حذف و سپس تأیید هویت خود ، اینستاگرام کد را به ایمیل یا شماره تلفن ذخیره شده در حساب شما ارسال می کند تا تأیید شود ، پس از تأیید کد ، گزینه حذف را انتخاب کنید و سپس این پست به طور کامل از حساب شما حذف می شود.

همه این مراحل یکبار آزمایش شده است و بسته به موقعیت شما می توانید از هر یک از آنها استفاده کنید.

برنامه اینستاگرام ابتدا فقط پست ، خانه ، جستجو و افزودن گزینه های ارسال و گزینه های محدود در تنظیمات را داشت ، اما امروز از همیشه پیشرفته تر شده و به یک برنامه اجتماعی منحصر به فرد تبدیل شده است که با گذشت زمان دارای ویژگی های خاص خود است. تبدیل ها را افزایش می دهد.

مجموعه: گروه کامپیوتر و اینترنت

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

8 − 2 =

Powered by mihanseo