انسان چه نیازی به خواندن کتاب دارد؟ چرا باید مطالعه کنیم؟

سعید ناصریاکتبر 21, 20211min0

هر کس در کتاب آرامش پیدا کند، از آسایش محروم نخواهد شد. انسان یک موجود کمال گرا است و با سکوت سازگار نیست. او همیشه به دنبال راهی برای رفتن یک قدم جلوتر رفتن و رها کردن مشکلاتش است. بنابراین برای پیشرفت در قلمرو زندگی نیاز به درک نسبتا کاملی از خود و جامعه دارید و باید به آینده و آینده متصل باشید. دین مقدس اسلامی، همه جا بودن علم را برای رشد پویایی و تعالی جامعه فهرست می کند.

عادت یادگیری و تاثیر آن بر دوران کودکی و نوجوانی پایدار است. بسیاری از دانشمندان و روانشناسان بر این باورند که پایه و اساس و زیرساخت های شخصیت انسان در سال های اول زندگی گذاشته شده است.

 دانش این دوره تاثیر عمیقی بر آینده انسان دارد.

بنابراین اگر شما به عنوان خوانده شده مفید و سازنده محتوای خود را در دسترس کودکان قرار داده و آنها را با کودکان از سال به مطالعه عادات زندگی خود را به آنها میآموزد و تحت تاثیر داستان, کتاب و توصیفی در مورد رشد و کمال حاصل شد در آینده برای حل مشکلات خود کمک کتاب ارائه خواهد شد. بهترین چیزی که یک نوجوان باید یاد بگیرند مجموعه ای از چیزهایی که او نیاز به زمانی که او می شود یک فرد بزرگسال است. یک فرد نیاز به دانش و درک به یک زندگی سعادتمند, و تعالیم دوران کودکی و جوانان مقدمه ای بر زندگی انسان هستند. آموزش و پرورش یک راه برای تقویت روح مذهبی کودکان و نوجوانان می شود. گاهی اوقات پدر و مادر نمی تواند یک راهنمای خوب برای نوجوانان به دلیل جهل و سوء تفاهم از مسائل مذهبی و مذهبی است. آموزش این سوالات اشتباه است. یادگیری مناسب در قلب تفکر و خلاقیت کودکان و نوجوانان است. خواندن کتاب های مختلف اشکال مقادیر مختلف در ذهن کودک. و حساسیت او رشد می کند. و احترام به دیگران در او شکل می گیرد ، رضایت کودک از یادگیری به او بستگی دارد. خرید کتاب بریا کودکان به ویژه کتاب هایی که تصاویر جذاب هم داشته باشند باعث افزایش علاقه آنان به خواندن می شود.

یادگیری به عملکرد تحصیلی کمک می کند. یادگیری فوق برنامه سطح تفکر را افزایش می دهد و ذهن کودکان و نوجوانان را فعال می کند. هنگامی که سطح تفکر دانش آموزان افزایش یافته و ذهن خود را در توانایی مطالعه و مطالعه در مدرسه فعال بود, او ذهن خود را با یک آماده تر برای مطالعه ریاضیات ارائه, ادبیات و تاریخ… و این چیزی است که تجربه خود را ثابت می کند بارها و بارها. یک دانش آموز است که به طور جدی در خارج از برنامه درسی تحصیل در حالی که تحصیل. واقعی:

 • یک سطح از تفکر وجود دارد, و افکار گسترده است.
 • ذهن او برای یادگیری فعال تر می شود.
 • خزانه فرهنگ لغت خود را کامل است.
 • افق های جدید در حال بازگشت به او.
 • او بیشتر برای درس در مدرسه آماده است.

جدیدتر و قوی تر در راه تسلط بر مراحل علمی است.

خواندن یک راه برای یادگیری الگوهای است. کودکان و جوانان نیاز به الگوهای رفتاری برای موفقیت در زندگی.این را حس می کند به عنوان در مورد ذخیره سازی در کودکان و آنها نیاز به الگوهای رفتاری را به او واگذار مدل که محافظت از دسترسی به نتیجه تعیین ماهیت و رفتار خود را شکل. برخی از والدین و معلمان نشان می دهد که عادت یادگیری نیز ذاتی در یک شخصیت است که تنها منافع برخی از مردم از روی کنجکاوی است… آنها به او به نوبه خود ، در حالی که دیگران نمی توانند یاد بگیرند ، و این علاقه و تلاش برای یادگیری از فرزندان خود را بیدار نمی کند.

تحقیقات آخرین تحقیقات در زمینه آموزش و پرورش, ثابت شده است که با خرید کتاب کودک و نوجوان و هدیه دادن آنها به فرزندان خود این عادت از یادگیری را به دست آورد به این معنی که به عنوان یک کودک که می خواند و می نویسد: مطالعات می توانید مطالعه با هم مطالعه.از این رو, او تا به حال به او آموزش روش تدریس و آموزش او را به خواندن.

پانزده واقعی ثروت برای مردم: 1-تفکر مثبت 2-ارتباطات موثر 3-رفتار 4-آموزش 5-شخصیت 6-بهداشت و درمان 7-آرام 8-خلاقیت 9-من دوست دارم به کار 10-باید یک برنامه و یک هدف 11-داشتن یک قلب و یک شاکر زبان 12-درک دیگران 13-استفاده موثر از زمان 14-رحمت 15-اعتماد به نفس

توصیه آموزگاران  برای تحصیل و مطالعه در مدرسه:

 

1-در مدرسه معلمان با خواندن خلاصه ای از مطالب کتاب می تواند تاثیر مهمی در آشنایی جوانان و نوجوانان با این کتاب مقدمه ای کتاب خوب.

 1. برگزاری یک نمایشگاه کتاب ماهانه یا فصلی در مدرسه.

3-تشویق دانشجویان به خواندن پست ها و ایجاد یک مجله ماهانه در مدرسه برای افزایش یادگیری خود.

بیست مزایای یادگیری در میان جوانان و نوجوانان و به طور کلی برای همه افراد جامعه.

1-یادگیری یک فرایند تفکر فعال است, بر خلاف کتاب های تلویزیونی, که شما را مجبور به استفاده از مغز خود را هنگامی که شما مطالعه, فکر می کنم بیشتر و دقیق تبدیل کرد

2-یادگیری اصول اولیه مهارت برای هر موضوع پیچیده ، که می تواند با مطالعه این موضوع ساده ایجاد می کند.

3-پژوهش های خود را افزایش می دهد شناخته شده واژگان به یاد داشته باشید که چگونه شما آموخته معنای یک کلمه با خواندن عبارت دیگر در یک جمله یادگیری کلمات جدید است که می تواند استخراج شود.

4-این مطالعه به شما اجازه می دهد به طور خلاصه فرهنگ ها و مناطق دیگر را در نظر بگیرید.مثلا, که در آن برای رفتن به استراحت و یادگیری آداب و رسوم و آداب و رسوم از مناطق دیگر

5-مطالعه غلظت را افزایش می دهد.تحقیقات با استفاده از قدرت ذهنی است که نیروهای شما را به تمرکز بر روی آنچه که شما در دراز مدت یاد بگیرند.

6-یادگیری است که ایجاد اعتماد به نفس در یادگیری کتاب بیشتر دانش و تجربه است که شما به دست آوردن در مورد آنچه شما به عنوان خوانده شده بیشتر و افزایش اعتماد به نفس کمک می کند تا شما احساس بهتر در ذهن خود را.

7-یادگیری تقویت حافظه ، اگر حافظه استفاده نمی شود ، آن را از دست داده است.عوارض مانند بیماری آلزایمر. تحقیقات بیماری آلزایمر را کاهش می دهد.

8-آموزش نظم و انضباط فردی را افزایش می دهد زمانی که ما پیدا کردن که طرح.

9-آموزش اجازه می دهد تا ما را به مطالعه در هر نقطه, کتاب قابل حمل هستند, می توان آنها را انجام و مورد مطالعه در هر نقطه.

 1. تحقیقات خلاقیت را با مطالعه کتاب های بیشتر افزایش می دهد و آشنایی با اطلاعات کامل تر می تواند سطح خلاقیت را افزایش دهد.

11-بدانید که این اجازه خواهد داد که شما را به انجام همه چیز در مورد آزمايشگاهی مکالمات برای مثال: چه دوستان و خانواده و یا همسر خود می گویند شما لازم نیست که ما آنقدر مشقت بار.اما یادگیری اجازه می دهد تا شما را به کلمات و یا تم های ادبی.

12-مطالعه کتاب های سرگرمی-این ارزان هستند افرادی که به صرف مقدار زیادی از پول برای خرید جدید, فیلم, اگر در قیمت پایین شما می توانید خرید یک کتاب تا دو ماه, سرگرم کننده, آدم.

 1. آموزش اجازه می دهد تا شما را به مطالعه در اختیار شما, مثلا, در 20: 00.شما باید برای حضور در مدرسه به مطالعه.اما تحقیقات اجازه می دهد تا شما را به کشف مطالب مورد علاقه خود را در هر زمان شما می خواهید.
 2. تحقیقات ایجاد یک همکاری جدید. در ادامه شما را مطالعه کتاب, عمق بیشتر و توجه شما.
 3. مطالعه قدرت استدلال خود را افزایش می دهد. هنگامی که شما مطالعه زیادی شما قادر خواهید بود برای بررسی اینکه آیا شما با استفاده از دلایل که چرا شما در حال انجام چیزی یا نه.
 4. مهارت های یادگیری به شما می دهد یک امتیاز بالا یکی از راه هایی برای تبدیل شدن به یک متخصص در زمینه خود را به عنوان خوانده شده حداقل 100 کتاب در این موضوع است.
 5. تحقیقات شما را از آسیب رساندن به دنیای دیجیتال محافظت می کند
 6. تحقیقات منجر به کاهش اشتباهات ما.
 7. هنگامی که شما مطالعه, شما در سراسر محتوای شگفت انگیز و مفید آمده است.مثلا, شما در مورد مشکلات اقتصادی شنیده و یا مشکلات خارجی در یک کتاب مورد مطالعه قرار.

20-یادگیری خستگی را کاهش می دهد.هر بار که شما خسته شدم.فقط انتخاب کنید تا یک کتاب در مورد موضوع مورد علاقه خود را و شما خواهید دید که چگونه خستگی خود را پراکنده خواهد شد.

خواندن مغز را تحریک می کند ، بنابراین تماشای تلویزیون یا گوش دادن به رادیو نمی تواند این کار را انجام دهد.چون مغز شرکت در اصطلاح تمرینات بدنی است.مطالعه  و خرید کتاب مدیریت و رهبری توانایی های کلامی را افزایش می دهد همراه با دیگران چگونه به صحبت می کنند ما هدایت در بالاترین سطح با هنر و جهان اطراف شما بیشتر به شما تبدیل شدن به آشنا با مطالعه مغز با تمرینات بیشتر به شما خواهد شد استرس و کاهش حافظه خود را, شما می توانید به طور مستقل فاش کردن شخصیت خود را از طریق مطالعات است که شما می توانید پیدا کنید.

 

منبع:

https://abooata.com

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

بیست + شانزده =

Powered by mihanseo