کتابخوانی و آنچه از این کار بدست می آوریم:

سعید ناصریسپتامبر 22, 20213min0

خواندن کتاب و فعالیت بهتر مغز:

به طوری که تماشای تلویزیون و یا گوش دادن به رادیو نمی تواند این کار را انجام دهد ، چرا که مغز نیز در تمرینات فیزیکی به اصطلاح شرکت می کند. در این بخش شما را به مزایای خواندن کتاب معرفی می کنیم تا شما را تشویق به ادامه مطلب نماییم. اگر چه خواندن یک کتاب دارای مزایای بیشتری نسبت به آنچه که ما در اینجا ذکر, نقاط ذکر شده از مزایای مهم هستند.
کتابخوانی و آگاهی
اگر همچنین می خواهید با مزایای خواندن کتاب آشنا شوید ، به ما بپیوندید. تسلط بر علم و دانش: یکی از دلایل اصلی برای خواندن کتاب کسب دانش است.

کسب دانش:

کتاب یک منبع غنی از اطلاعات. خواندن کتاب در موضوعات مختلف میزان اطلاعات و عمق دانش را افزایش می دهد. خرید کتاب کودک و نوجوان به او کمک میکند تا از استعدادهای خود بیشتر کار بکشد .خواندن کتاب مغز شما را بهبود بخشد: مطالعات نشان می دهد که خواندن یک اثر مثبت قوی بر روی مغز. با تحرک ذهنی ، شما می توانید از زوال عقل و بیماری آلزایمر جلوگیری کنید. این به این دلیل است که فعالیت مغز شما مانع از از دست دادن انرژی می شود. مغز یک عضله است و مانند سایر عضلات بدن ، ورزش آن را قوی و سالم نگه می دارد.

حل پازل ها و مسئله های انسان:

، خواندن کتاب یک راه عالی برای آموزش مغز شما و سالم نگه داشتن آن است. کاهش استرس: خواندن نیز تاثیر مثبتی بر بدن دارد. خواندن یک کتاب می تواند از بین بردن استرس بهتر از راه رفتن و یا گوش دادن به موسیقی.

بهبود کارایی حافظه:

خواندن کتاب حافظه را بهبود می بخشد: هر زمان که شما خواندن یک کتاب, شما باید به یاد داشته باشید تنظیمات از کتاب شخصیت و پس زمینه داستان زیر گروه ها و خیلی بیشتر. هنگامی که مغز شما یاد می گیرد به یاد داشته باشید این همه ، حافظه خود را بهبود می بخشد.
کودکان و کتاب

توسعه و گسترش تخیل:

هرچه بیشتر بخوانید ، تخیل بیشتری خواهید داشت. هر بار که شما یک کتاب با تخیل غنی به عنوان خوانده شده, آن باز می شود تا جهان های مختلف به شما. در دنیای جدید ، تخیل شما بهترین کار را انجام می دهد ، زیرا شما سعی می کنید همه چیز را در ذهن خود ببینید.

توسعه مهارت های تفکر انتقادی:

یکی از مزایای اصلی خواندن یک کتاب توانایی خود را برای توسعه مهارت های تفکر انتقادی است. به عنوان مثال ، خواندن یک رمان پلیسی ذهن شما را باز می کند. مهارت های تفکر انتقادی بسیار مهم است که آن را به تصمیم گیری های روزمره می آید. خواندن نیاز فرد برای پردازش اطلاعات را بهبود می بخشد. هرچه بیشتر بخوانید ، درک عمیق تر شما خواهد بود. مهارت های نوشتن را بهبود می بخشد: خواندن یک کتاب خوب می تواند مهارت های نوشتن خود را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از نویسندگان موفق تجربه خود را با خواندن آثار افراد دیگر به دست آورده اند. بنابراین اگر شما می خواهید برای تبدیل شدن به یک نویسنده بهتر, شروع با یادگیری از استادان قبلی.

افزایش مهارت های ارتباطی:

بهبود واژگان ، نوشتن و مهارت های ارتباطی. در ادامه شما را خواندن و نوشتن, بهتر است شما ارتباط برقرار. خواندن کتاب را بهبود می بخشد غلظت: در یک شیوه زندگی بی قرار ذهن در مشکلات متعددی درگیر است. چنین سرگرمی پربار به عنوان خواندن کتاب باعث می شود ما خسته شدم. این نیز منجر به استفاده کامل از زمان. این نه تنها به ما کمک می کند تا از اضطراب خلاص شویم ، بلکه ذهن ما را از یکنواختی منحرف می کند. کتاب منابع بسیار خوبی از تفریح و سرگرمی. هر کسی که علاقه مند به یادگیری هرگز خسته نخواهد شد ، زیرا این یک راه عالی برای خلاص شدن از خستگی است. سرگرمی ارزان: در مقایسه با انواع دیگر از سرگرمی, کتاب بسیار ارزان هستند. با مقدار کمی از پول, شما می توانید کتاب خود را خرید و از آن لذت ببرید برای چند ساعت. انگیزه: زندگی پر از چالش است. یادگیری می تواند زندگی خود را الهام بخش و آن را تغییر دهید. خواندن یک کتاب خوب, از جمله بیوگرافی, مردم خود را الهام بخش و یادگیری راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به اهداف شخصی خود را. در حقیقت, آن را به شما الهام بخش برای تبدیل شدن به یک شوهر بهتر, زن, دختر, فرزند پسر, مادر, پدر, و یا حتی یک همکار.

خواندن کتاب سلامت را بهبود می بخشد:

هزاران و میلیون ها کتاب فوق العاده در خود یادگیری وجود دارد. بسیاری از این کتاب واقعا می تواند کمک به بهبود سلامت خود را. خواندن  و خرید کتاب هایی که افسردگی را کاهش می دهد. افراد مبتلا به افسردگی شدید می تواند از خواندن کتاب کمک به خود بهره مند شوند. علاوه بر این ، این کتاب ارائه نکات مهم در ورزش ، رژیم غذایی و راهنمایی های دیگر برای یک زندگی سالم. این همه منجر به سلامت روحی و جسمی بهتر. مزایای خواندن کتاب برای بهبود مهارت ها: خواندن سازنده اصلی است. کتاب حاوی اطلاعات مهم در مورد موضوعات مختلف. از طریق آموزش ، شما می توانید مهارت های مختلف آموزشی تقویت می کند. به عنوان مثال: پخت و پز ، رقص ، و یا چیز دیگری.
کتابخانه

ایجاد اعتمادبنفس:

با خواندن کتاب های بسیاری از شما ارتباط بهتر و مطالعه مناطق مختلف زندگی; این همه کمک می کند تا برای افزایش عزت نفس. سرگرمی های قابل حمل: کتاب قابل حمل و آسان است. آنها مانند رایانه های بزرگ و بازی هایی که فضای زیادی دارند. با استفاده از کتاب ، می توانید آن را در کیسه خود قرار دهید و به راحتی آن را در هر کجا حمل کنید. شما می توانید به عنوان خوانده شده در هر نقطه: در هواپیما در حالی که سفر در بستر قبل از رفتن به رختخواب در سایه که در آن شما در حال استراحت و یا حتی در حالی که در حال استراحت.

کمک می کند تا شما خواب بهتر و آرامتری داشته باشید.

خواب ضعیف منجر یعنی عملکرد ضعیف. این است که چرا بسیاری از کارشناسان توصیه خواندن کتاب قبل از رفتن به رختخواب برای آرام کردن ذهن خود را. اطلاعات در مورد دنیای دیگری؛ جهان از داستان اجازه می دهد تا شما را به رفتن به دنیای دیگری که در آن همه چیز متفاوت است. شما یک ایده از فرهنگ ها و مکان های دیگر با خواندن کتاب دریافت کنید. کتاب گسترش افق دید, اجازه می دهد شما را به دیدن کشورهای دیگر, افراد دیگر و بسیاری از چیزهای دیگر که شما هرگز دیده می شود و یا تصور. این راه عالی برای بازدید از یک کشور عجیب و غریب در تخیل شما است.

خلاقیت را بهبود می بخشد:

بزرگترین تفاوت بین خواندن و تماشای تلویزیون این است که خواندن به شما اجازه می دهد آزادانه خلاقیت خود را تمرین کنید. در ادامه شما را به عنوان خوانده شده, بیشتر به شما خواهد چیزهای جدید یاد بگیرند. افکار جدید همیشه ذهن ما را به کشف زندگی در راه های جدید و بهتر منجر شود. ما شروع به دیدن جهان در راه های مختلف و, بدین ترتیب, پیدا کردن یک راه حل جدید خلاق. یادگیری با سرعت خود را: یکی دیگر از استفاده از خواندن یک کتاب است که شما با سرعت خود را یاد بگیرند. از آنجا که شما همیشه باید یک کتاب در دست شما می توانید به این بخش است که شما متوجه نیست و نگاهی به آنها را دوباره. شما می توانید یک فصل هر چند بار که شما می خواهید بدون هیچ گونه نگرانی در مورد از دست دادن بخش دیگری به عنوان خوانده شده. ایجاد یک از گزینه های مختلف: بسیاری از کتاب های که شما را به خواندن که شما هرگز آنها را در طول زندگی خود را به پایان برساند وجود دارد. کتاب ها برای قرن ها نوشته شده است ، در حال حاضر کسی در حال نوشتن کتاب است ، و در کتاب های آینده هنوز هم نوشته شده است. شما به دنبال چیزی است که می تواند الهام بخش هزاران کتاب برای هر موضوع وجود دارد. اخلاق را بهبود می بخشد: کتاب ها به ما کمک می کنند ایده های خوب را از موارد بد تشخیص دهیم. خواندن کتاب به ما اجازه می دهد تا با روش های مختلف زندگی و چالش ها آشنا شویم. در حقیقت, شما در حال یادگیری را به بهترین تصمیم گیری در زندگی.
این باعث می شود شما دقیق.: افرادی که به طور منظم مطالعه دقیق تر از کسانی که مطالعه نمی. آنها یک ذهن باز دارند و بیشتر احتمال دارد که از محیط اطراف خود آگاه باشند. خرید کتاب روانشناسی یا دیدن بهترین فیلم ها که  بسیاری از کتاب ها اقتباس شده اند. اما اگر شما خواندن یک کتاب و سپس به تماشای یک فیلم, شما توافق می کنید که این کتاب 100 برابر بهتر از فیلم است. همیشه این بخش منحصر به فرد وجود دارد. ما همیشه می توانید به اشتراک گذاشتن آنچه که ما با خانواده ما به عنوان خوانده شده, دوستان و همکاران.

پیشنهاد ویژه

خرید sabzafrooz.ir

یک نظر بدهید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت گذاری شده اند *

شش − پنج =

Powered by mihanseo